MHP Palu İlçe ve Ülkü Ocak Başkanlarından MHP İl Başkanı Gökhan Gök'e Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Palu İlçe Başkanı Mehmet Yazar ve Ülkü Ocakları Palu İlçe Başkanı Kongrede güven tazeleyen MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök’ü ziyaret ederek görevinde başarılar dilediler.

         Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök” Milliyetçi Hareket Partisi Palu İlçe Başkanımız Mehmet Yazar ve Ülkü Ocakları Palu İlçe Başkanımıza hayırlı olsun ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum.


         Geçtiğimiz ay kongre sürecimizi gerçekleştirdik. Yoğun katılımlı ve coşku içerisinde ülküdaşlarımızla birlikte davaya gönül vermiş MHP camiamızla birlikte şenlik havasında kongremiz yapıldı.

        Milliyetçi Hareket Partisi’nin her daim güçlü bir şekilde ayakta kalabilmesi hayati bir gerekliliktir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi; ‘Cumhuriyet’in 100’üncü yıl dönümü istikbalin güçlü ve gelişmiş Türkiye’sini müjdeleyecektir.’

         Bu vesileyle nazik ziyaretlerinden dolayı Palu İlçe Başkanımıza ve Palu Ülkü Ocakları Başkanımıza yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN