MHP Malatya İl Başkanlığı Görev Dağılımını Gerçekleştirdi

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı 14. Olağan Kongresini 23 Eylül itibariyle tamamladı. Yapılan demokratik seçim sonucunda, Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı görevine Gökhan Gök getirildi. 

         MHP İl Başkanı olarak Güven tazeleyen başkan Gökhan Gök ve teşekkül olunan yönetim kurulu, ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda konuşan Başkan Gök; “Dava arkadaşlarımız bilirler ki, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de bizlere hususi olarak telkin ettiği üzere; bu davada kaybeden yoktur, bilakis kazanan Milliyetçi-Ülkücü Hareket’tir.” dedi. Başkanın toplantıda yaptığı konuşma şöyle;


AMACIMIZ BİRLİK VE BERABERLİĞİN DAİMİYETİDİR

“ Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı 14. Olağan Kongremizi 23 Eylül itibariyle tamamladık. Öncelikli olarak bizlerden yana oy kullanan tüm delegasyonumuza teşekkürlerimi iletiyorum. Aynı zamanda ilçe kongrelerimizle başlayan ve il kongremiz ile tamamlanan yoğun çalışma süreçlerimizde, görevlerini layıkıyla yerine getiren tüm dava arkadaşlarımıza da müteşekkir olduğumu bildirmek isterim. 

        Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey’in emir ve talimatları ile geçirdiğimiz seçim sürecinin ardından, yerel seçimler için hız kesmeden programlarımıza ve çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bunu yaparken gönüller alacak, gönüller kazanacağız. Amacımız birlik ve beraberliğin daimiyetidir.

       Hepimiz biliyoruz ki; biz bir partinin çok ötesindeyiz. Hak olan bir davanın gönüllü neferleri; mevcudiyeti geçmişe şekil vermiş; geleceği ise aydınlatan kutlu bir davanın serdengeçtileriyiz.

       Dava arkadaşlarımız bilirler ki, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin de bizlere hususi olarak telkin ettiği üzere; bu davada kaybeden yoktur, bilakis kazanan Milliyetçi-Ülkücü Hareket’tir.  Bu şiardan hareketle göreve gelen bizler de canla başla davasına hizmet etmiş ve etmeye devam eden tüm ülküdaşlarımızın varlığı ile daha da güçleniyor; bu güç ile daha çok çalışma azmi buluyoruz. 

        Bugün yapmış olduğumuz ilk toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, görev alan tüm il başkan yardımcılarımıza ve yönetim kurulu üyelerimize bu kutlu yolda, Üç Hilal’in gölgesinde muvaffakiyetler diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.” 

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı Yönetim Kurulu Görev Dağılımı şöyle;

İl Sekreteri: Nihat Hacıoğlu

İl Muhasibi ve Mali İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Orhan Ülkü

İl Özel Kalem Müdürü: Serkan Bulgurcuoğlu

Protokolden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Ayhan Gönültaş

Partiye Bağlı Yan Kuruluşlar Ve STK’lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Mustafa Oruç

Kamu Kurum ve Kuruluşlarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Ömer Altunoğlu

Hukuk Ve Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Burak Gök

Esnaflardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Fikret Aslancan

AR-GE’den Sorumlu İl Başkan Yardımcıları: Nihat Ünlü- Oktay Aykol
Sosyal Faaliyetlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Ömer Faruk Acun

Siyasi Partilerle İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Suat Barut

Basın-Sosyal Medya Ve Tanıtımdan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Ebru Genç Korkmaz

KAÇEP’ten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Sevilnur Yalınkılıç Özgül

Sanayi ve İş Dünyasından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Adem Çiçek

Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı: Mehmet Çiçek

Diğer İl Başkan Yardımcıları: Veysel Karaçay, Emrah Aydoğmuş, Mehmet Kazgurt, İbrahim Daşçılar

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN