MHP'li Tabaroğulları, Eğitime Sınırsız Destek Vereceğiz

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MHP’Lİ TABAROĞULLARI,” EĞİTİME SINIRSIZ DESTEK VERECEĞİZ”

 

Hekimhan ilçesi’nde cumhur ittifakının  MHP’li adayı MemetTabaroğulları, 31 Mart yerel seçimlerinde Hekimhan’nınalacağı kararla geleceğine yön vereceğini ifade ederken, “Ayırmadan, ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz. Hekimhan’da eğitime sınırsız destek vereceğiz” dedi.

 

Hekimhan ilçesi’ni diğer ilçelerden ayıran en önemli özelliğinin eğitim konusundaki hassasiyeti ve okuma yazma oranının yüksekliği olduğuna dikkat çeken MHP’li Tabaroğulları, Hekimhan Eğitim Vakfı’nı kuracaklarını  belirterek, “ Eğitim konusu Hekimhan için çok önemli. Biz eğitim konusunda sınırsız ve tam destek vereceğiz. İlçede sınavlara hazırlık merkezi kuracağız. Üniversite kazanan ve okuyan öğrencilerimize herhangi bir şart ortaya koymaksızın burs vereceğiz.  Bu ülke ve Hekimhan’ımız okumuş insanlarımızın omuzlarında büyüyecek çağdaş ve modern yaşama kavuşacaktır. Bugün Hekimhan ilçemiz bu konuda çok önemli bir potansiyele sahiptir. Hekimhan’nın yetiştirdiği bir çok insanımız devletin en önemli makamlarında görev  almaktadır. Bu bizim gururumuzdur. “dedi.

 

“İNSANLARIN MUTLU YAŞAYAYACAĞI HEKİMHAN”

Cumhur ittifakının MHP’li Hekimhan Belediye Başkan  adayıMemet Tabaroğulları, Hekimhan’nın hakettiği hizmetleri alacağını ve  insanların mutlu yaşadığı bir Hekimhan’ı inşaaedeceklerini vurguladı.

 

Malatya’nın geleceği umutla bakan ve gelişim sürecini  “il” olma  hedefi ile şekillendirmeyi arzuralayan Hekimhan’da önemli projeleri hayata geçireceklerini kaydeden, Tabaroğulları, “ Hekimhan’a ayırmadan ayrışmadan canla başla hizmet edeceğiz. Önemli projeleri hayata geçirip 100 bin nüfusa göre Hekimhan’ı planlayacağız. İnsanların mutlu yaşayacağı bir Hekimhan’ı inşaa edeceğiz.” Dedi.

MHP’li Tabaroğulları, hafta sonunda da ilçe merkezinde esnaflarla biraya gelirken, Kurşunlu’da coşkulu ve kalabalık toplantılar gerçekleştirdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN