MHP İl Kongresi 23 Eylül'de

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Gökhan Gök İl Başkanlığında 2023 Genel Seçimlerinde teşkilatlarıyla büyük bir başarı örneği göstererek hem milletvekili çıkaran ve oy sayısını da artıran MHP Malatya İl Teşkilatı ilçe kongrelerini yoğun ilgi ve coşkulu şekilde tamamlarken 23 Eylül’deki İl Kongresine hazırlanıyor.

          MHP Maalatya İl Başkanı Gökhan Gök, şölen havasında geçecek olan İl Kongresine tüm Malatya halkını davet etti.

 Başkan Gökhan Gök” Çok kıymetli Malatyalı hemşerilerim, 2024’e Doğru Diyar, Diyar Anadolu’ya ilerlerken, Liderimizin izinde gerçekleştireceğimiz 14. Olağan İl Kongremize hepinizi davet ediyorum dedi.


          Malatya’da tüm ilçe kongrelerimizi yoğun katılımla şölen havasında gerçekleştirdik. 23 Eylül Cumartesi günü il kongremizi yapacağız. Bu Kutlu yolda Deprem başta olmak üzere her zorluğu devletimiz, milletimiz ve güçlü kadrolarımızla birlikte göğüsleyeceğiz” diye belirtti.

          23 Eylül’de Movenpick Hotel’de saat 13;00 da yapılacak olan MHP Malatya 14. Olağan İl  Kongresinde İl Başkanı Gökhan Gök’ün tek liste ile aday olacağı ve MHP Genel Merkezinden çok sayıda önemli ismin kongreye katılacağı öğrenildi. 


          MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, ilçe kongrelerini büyük katılımlarla tamamladıklarını belirterek, il kongresini 23 Eylül 2023 Cumartesi günü saat 10.30'da yapılacağını bildirdi. MHP İl Başkanlaığına yeniden aday olan Gökhan Gök'ün tek liste ile seçimlere girecek. MHP il Kongresine Genel Merkezden de katılım olacağı öğrenildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN