MHP İl Başkanı Gökhan Gök'ten Lösemili Çocuklar Haftası Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA İL BAŞKANI GÖKHAN GÖK’ÜN LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI MESAJI

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası sebebiyle bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda; “Bu illet hastalık ile savaş veren çocuklarımızın en temel ihtiyacı sevgi ve umuttur. Düzenli olarak ziyaret ettiğimiz evlatlarımızı bu özel gününde yalnız bırakmıyor; onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” diyen Başkan Gök’ün mesajının devamı şöyle;


“ Lösemi, tedavi edilebilen bir hastalıktır. Büyük oranlarda tedavi edilebilen bir hastalığın en önemli unsuru hiç şüphesiz erken teşhistir. Bizler de bu hususa dikkat çekmek istiyoruz çünkü; bu hafta Lösemili evlatlarımız için farkındalık oluşturmanın haftasıdır.

En başta dikkat edilmesi gereken husus hiç şüphesiz düzenli tetkik ve kontrollerdir. Nezih şehrimizdeki tüm hastanelerimiz tam teşekküllü hizmet vermekte ve hatta çevre şehirlerden de yoğun talep görmektedir. Bu konuda hassasiyetle ve büyük bir özveri ile çalışan tüm sağlık personellerimize müteşekkiriz.

Her yaş grubunu yakından ilgilendiren bu hastalığa karşı lütfen her an teyakkuzda olalım. Bu illet hastalık ile savaş veren çocuklarımızın en temel ihtiyacı sevgi ve umuttur. Düzenli olarak ziyaret ettiğimiz evlatlarımızın bu özel gününde yalnız bırakmıyor; onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum. 

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı olarak; Bu hastalığın zorlu tedavi şartları ile şifa arayan tüm çocuklarımıza ve gençlerimize sağlıklı ve mutluluk dolu uzun yıllar diliyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN