MHP'den Vali Yazıcı, Başsavcı Mete ve Emniyet Müdürü Çankal'a Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu ve MHP Heyeti Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete ve Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ı ziyaret etti.

       MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, beraberinde MHP İl Başkanı Gökhan Gök, Kuluncak Belediye Başkanı  Erhan Cengiz, Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Şengönül, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Süleyman Emre, partili yöneticiler ile birlikte Malatya’da yeni atanan kurum yöneticilerini ziyaret etti.


       Fendoğlu ve MHP Heyeti, Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete, Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’i ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dilmeyerek, bu görevlerinin Malatya ve kendileri için hayırlı olmasını diledi.

        Fendoğlu, ziyaretlere ilişkin açıklamasında, “Kurumlarımızın ve personellerinin yaşanan depremlerden dolayı çok önemli sorunları olduğunu biliyoruz. Tüm sorunların takipçisiyiz.  Tüm kurumlarımızdan ve değerli yöneticilerimizden Malatyalıların iş ve işlemlerini en kısa ve en hızlı şekilde sonuçlandırmalarını istiyoruz. Devletimizin ve hükümetimizin milletimize getirdiği ve sağladığı hizmetler Malatyalılara en kısa sürede ulaşabilmeli. Hiçbir vatandaşımız devletimizin kapısı olan kurumlarımızdan boynu bükük dönmemeli.” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN