MHP Battalgazi İlçe Kongresi Yapıldı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Sosyal medyada yürütülen algılara dikkat edelim, Bizim için kılavuzumuz ve kutup yıldızımız Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezimizdir” dedi.

MHP Battalgazi İlçe Bakanlığının olağan kongresi Battalgazi Belediyesi Kongre Salonu’nda gerçekleştirildi. MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan’ın yeniden seçildiği Genel kurula MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kuluncak Belediye Başkanı Erhan Cengiz, MHP İl Başkanı Gökhan Gök, MHP MKYK Üyesi Eyüp Gönültaş ile birlikte kalabalık bir topluluk katıldı. 

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, “Değerli dava arkadaşlarımızın yoğun katılımıyla Battalgazi İlçe Başkanlığı 14. Olağan Kongremizi gerçekleştirdik. Biz büyük bir aileyiz. Biriz, diriyiz, kardeşiz, hep birlikte Milliyetçi-Ülkücü Hareketiz. Allah birliğimizi daim etsin.” dedi.

Fendoğlu, MHP olarak ana gündemlerinin 6 Şubattan beri deprem olduğunu belirterek, “Bizim ana gündemimiz şehrimizde depremin yaraları sarılanana kadar ana gündemimiz deprem olarak devam edecektir. 31 Mart 2024 yerel seçimlerde Cumhur İttifakı olarak, bir önceki yerel seçimlerde kaybedilen ilçeler olan Hekimhan, Akçadağ ve Arapgir ilçeleri için güçlü bir şekilde yerel seçimlere hazırlanacağız ve bu ilçeleri cumhur İttifakı olarak alacağız.” İfadelerini kaydetti.

MHP’lilerin kesinlikle sosyal medya algılarına dikkat etmesi gerektiğini belirten Fendoğlu, “Sosyal medyada yürütülen algılara dikkat edelim, Bizim için kılavuzumuz ve kutup yıldızımız Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve MHP Genel Merkezimizdir. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli ve genel merkezimizin duruşun göre hareket edeceğiz Birlik içinde kongrelerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi.

MHP İl Başkanı Gökhan Gök ise, “Türk milletinin ruh kökü, tarihin kükreyen sesi MHP ile Umutlu Geleceğe ilerliyoruz.  Kongre sonucu seçilen ilçe Başkanımıza ve oluşan İlçe Yönetimimize başarılar diliyorum.  Allah birliğimizi daim etsin. Milliyetçi - Ülkücü Hareket olarak; yürekleri vatan sevgisiyle dolu olan kadrolarımızla “Merkezden Yerele, İstikrarı Bozmadan Umuda Doğru” yol alıyoruz” ifadelerini kaydetti.

MHP Battalgazi İlçe Başkanlığına İlhan İlhan yeniden seçilirken, MHP Battalgazi İlçe Yönetim Kurulu’na şu isimler seçildi;  Mehmet Mustafa Özcan, Korkud Hasan Dikenli, Abdullah Özcan, Cercis Kırlıoğlu,    Bilal Altınay, Erdal Ekici, Erdal Karakuş, Erhan Işık, Hüseyin Karabağ, Ozan Sağlam, Hadi Yurdakan, Cengiz Güldaş, Kürşad Duran, Kürşad Bahattin Özzapçı, Lütfü Yıldız, Necati Dinç, Mehmet Ataş, Ünal Kapkın, Ünal Serin, Yılmaz Karakuş, Alper İlhan ve İhsan Doğan.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN