Meclis Üyesi Karakaş'tan İtfaiye Teşkilatına Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Pütürge belediyesi ve Malatya Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis üyesi Hasan Karakaş itfaiye haftası vesilesiyle Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesine ziyarette bulundu. 

        İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu ve Ekip arkadaşlarının itfaiye haftasını kutlayan AK Parti Pütürge ve Malatya Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Hasan Karakaş” İtfaiye Haftası nedeniyle Malatya Büyükşehir itfaiye Daire başkanımız Mustafa Katipoğlu ve ekip arkadaşlarını ziyaret ederek haftalarını Kutladık.


          İtfaiyecilerimiz, ülkemizin farklı noktalarında yaşanan deprem, yangın ve sel felaketlerinde de üstüne düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için canla başla çalışarak büyük kahramanlıkların altına imza atıyorlar. 

         Vatandaşımızın en zor zamanlarında hizmetine koşanlardan birisi de İtfaiye teşkilatımızdır. Sağlık hizmetleri, emniyet-asayiş hizmetleri veren kurumlarımızla birlikte yangın grubu Arama Kurtarma hizmetlerinde vatandaşımız sizleri yanında görüyor.

         Zor bir görev icra ediyorsunuz. Bu vesileyle özellikle asrın felaketi olan 6 Şubat depreminde büyük özveri ile mücadele eden teşkilatımızı tebrik ediyorum. Rabbim kendilerinden razı olsun,Mustafa Katipoğlu başkanıma ev sahipliği için teşekkür ediyorum.

         Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mustafa Katipoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek meclis üyesi Hasan Karakaş'a teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN