MASKİ Genel Müdürü Mert'e Akçadağder'den Teşekkür Plaketi

Akçadağ Dayanışma Derneği Genel başkan Murat Maskar ve yönetim kurulu üyelerinden MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert'i ziyaret ederek hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi sundular.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Akçadağ Dayanışma Derneği Genel başkan Murat Maskar ve yönetim kurulu üyelerinden MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert'i ziyaret ederek hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi sundular. Malatya Büyükşehir Belediyesi Maski Genel Müdürlüğü tarafından Akçadağ İlçesine yapılan altyapı çalışmalarından dolayı Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkez yöneticileri MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert’i makamında ziyaret ederek Akçadağlılar adına teşekkürlerini ilettiler.

Malatya’nın önemli aktif Sivil Toplum kuruluşlarından Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi çalışmalarıyla göz doldururken Akçadağlıları bir çatı altında toplayan ve hemşerileri  arasında birlik beraberliği sağlamasından dolayı dikkatleri üzerine çeken Akçadağder Genel Merkezi Akçadağ’ın sorun ve sıkıntılarının çözümü için de büyük mücadele vererek kamuoyunda İlçenin ve Akçadağlıların sesi olmaya devam ediyor. Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar ilçeye yaptıkları devasa yatırımlardan dolayı MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert’i ziyaret ettiklerini belirterek Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a, MASKİ Genel Müdür ve personellerine teşekkür etti.

Başkan Maskar açıklamasında” Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi (AKÇADAĞDER) Ailesi olarak Akçadağ İlçesi’ne yapılan altyapı çalışmalarından dolayı Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Mert’i makamında ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettik. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan nezdinde tüm Maski personeline Akçadağlı hemşerilerimiz adına teşekkür ederiz. Akçadağ İlçemize kim bir hizmet yapıyorsa, Akçadağlı hemşerilerimize kim faydalı oluyorsa Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi Ailesi olarak yanlarında olur4 teşekkür de ederiz. Üzerimize düşen İlçemize faydalı işler yapanların yanında olmak, hizmetlerimizi birlik beraberlik içerisinde sürdürmek ve Akçadağ ilçemizi gelecek yıllara her alanda hazırlamaktır.

AKÇADAĞDER ailesi olarak dedikodu yerine icraatlarımızla sahada Akçadağ ilçemizin ve Hemşerilerimizin hakkını savunmak bizlerin en asli görevidir. Lafla işi olanların bizlerle işi olamaz. Biz çalışmaya hizmete bakarız. Bugün ilçemize yapılan devasa yatırımlardan dolayı Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Mert’e misafir olduk. Yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Sayın Genel Müdürümüz çok önemli bilgileri bizlerle paylaştı. Çok teşekkür ediyoruz.”  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert ise” Malatya’da çok güzel çalışmalara imza atan ve bölgesine hemşerilerine faydalı hizmetlerde bulunan önemli sivil toplum kuruluşlarımızdan Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkez yöneticilerini misafir ettik.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Murat Maskar ve yönetim kurulundaki arkadaşlara teşekkür ediyorum. Akçadağ ilçemize diğer ilçelerde olduğu gibi önemli yatırımlarımız oldu ve birçok alanda saha çalışmalarımız devam ediyor. Bizleri mutlu eden yaptığımız çalışmaların sonunda siz değerli Sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşların bizlere teşekkürü. Bu makamlarda bizler vatandaşlarımıza hizmet etmek için buralardayız. Vatandaşların memnuniyeti bizlere en büyük hediyedir. Şahsıma verilen Plaketi Maski ailesi adına alıyorum. Biz bir aileyiz. Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Selahattin Gürkan Başkanımızın bizlere verdiği talimatla çalışmalarımızı kesintisiz sürdürüyoruz. Malatya genelinde çok ciddi yatırımlar halen devam ediyor. Sıfır sorun parolasıyla Malatya’mıza hizmet ediyoruz. Nazik düşüncelerinden dolayı Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar ve Yönetim kuruluna teşekkür ediyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN