Maskar, Akçadağ'ımızı Birlikte Yöneteceğiz

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar” Akçadağ a gönül belediyeciliği ve şeffaf yönetimi getirerek sosyal belediyecilik konusunda da örneği görülmemiş bir ilçe olacağız” müjdesini verdi.

        Akçadağ İlçesinin önemli eşraflarından ve bürokratlarından Halkın belediye başkanlığında görmek istediği Hizmet adamı AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar’a seçim çalışmaları kapsamında her geçen gün Akçadağlılardan Belediye Başkanlığı yolunda destekler artmaya devam ediyor

AKÇADAĞ HALKI MURAT MASKAR DİYOR

       Akçadağ’da hizmet yapılacaksa Murat Maskar yapar diyenlerin sayısının her geçen gün artması ve geçmişte yaptığı hizmetler ile Sahada Akçadağlı hemşerileri arasında birlik berberliği sağlamasıyla bilinen  Maskar’ın 2024 yerel seçimlerde Akçadağ Belediye Başkanlığında ufku ve vizyonu ile ortaya koyduğu hedeflerle birlikte İlçenin hak ettiği konuma geleceğini dillendirmeye devam ediyorlar.

        Hayatı Başarılarla dolu olan ve aldığı tüm görevlerde başarılı çalışmalarıyla takdir edilen Murat Maskar İlçe genelinde ziyaretlerine devam ederken gidilen yerlerdeki vatandaşların yakın ilgi ve alakasının, sıcak ve samimi sohbetleri dikkat çekiyor.  

         Çalışmalarıyla Akçadağ’a artı değe katan, sorun ve sıkıntıları gündeme getirerek çözüm odaklı katkı sunan Murat Maskar ile Akçadağ’ı hak ettiği hizmetleri almasını sağlayacağını söyleyen Akçadağlılar Maskar’ı AK Parti’den yeni dönemde Belediye Başkanı olarak bekliyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN