Maskar, Akçadağ'ı Hep Birlikte İnşa Edeceğiz

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar’a Belediye Başkanlığında değişim isteyen Akçadağ Halkından büyük destek. 

         Yaklaşan yerel seçimlerde heyecan giderek artarken Akçadağ ilçesinde ise vatandaşlar Belediye Başkan Adayı olarak AK Parti’den aktif, tahsilli ve İlçe halkının yakınen tanıdığı bir isim olmasında hemfikir. 


        AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar seçim gezileri kapsamında ziyaretlerine devam ederken gittiği yerlerdeki sıcak karşılama ve tebrikler dikkatlerden kaçmıyor. 

        Akçadağ’ın yetiştirdiği önemli isimlerden Murat Maskar” Depremden zarar gören Akçadağ’ı yeniden birlikte elbirliği ile inşa etmek için, Akçadağ’ı Türkiye Yüzyılına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde ileri seviyelere  hizmetlerimizle hazırlamak için, Hemşerilerimizin sorunlarını çözmek için, Biz anlayışıyla İlçemizi birlikte yönetmek için yola çıktığımız Akçadağ Belediye Başkanlığı yolunda Akçadağ’ı birlikte inşa edeceğiz” dedi.

MASKAR” AKÇADAĞ İLÇEMİZİ BÖLGENİN CAZİBE MERKEZİNE DÖNÜŞTÜRECEĞİZ”

          AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar” 6 Şubat 2023’te yaşadığımız depremde Akçadağ ilçemiz büyük yıkımı yaşadı. Depremde hayatını kaybedenleri rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.

               Büyük yıkımlara maruz kalan ilçemizi yeniden ayağa kaldırmak, yaraları hızla sarmak ve en kısa sürede normale dönmek üzere büyük bir emek ve gayret sunmanın tam zamanı. 

         Sevgili Akçadağlılar ilçemize dair düşüncelerimizi hazırladığımız projelerimiz ile anlatmaya çalışacağız Biliyoruz ki bunu sayfalara sığdırmak mümkün değil. Burada yönetme anlayışımızın özünü, sizlere vereceğimiz sözlere ilişkin ileride bir çerçeve sunacağız. İstedik ki bu ilçe için düşünen ve düşleyen birilerinin var olduğunu görün,  hayalini kurduğunuz yarınlarınızda sizlerle olduğumuzu görün.

        Akçadağ İlçemizi yatırım ve hizmetlerimizle bölgenin cazibe merkezi haline getireceğiz. Hak ettiği değeri Akçadağ Halkımızın sayesinde ilçemize hizmetlerimizle kandıracağız. Hemşerilerimizle istişarelere büyük önem vereceğiz. Şeffaf yönetim anlayışıyla hesap verebilirlik yanında gönül belediyeciliği anlayışıyla çalışacağız. 

         Akçadağ halkının sorunları bizim sorunlarımızmış gibi çözümler üreteceğiz, ilgileneceğiz. İlçemizin sorunlarını da biliyorum, hizmetlerin nasıl geleceğini de biliyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek milletimizden aldığımız destek ile Hizmetlerimizi yapacağız.

         Gençlerimize iş olanakları yanında projelerimizle hayatın her alanında onları da değerlendireceğiz. Bizimle birlikte kazanan ve büyüyen herkesin memnun olacağı bir Akçadağ ilçesi inşaa edeceğiz."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN