Maskar, Akçadağ'ı Avrupa standartlarında İlçe Yapacağız

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Malatya’nın merkez 3. İlçesi Akçadağ’da AK Parti’den belediye başkanlığı aday adayı olan Murat Maskar Akçadağ İlçesini daha yaşanabilir hale getirmek hedefinde olduğunu belirterek” Akçadağ İlçemizi Avrupa standartları üstünde bir yerleşim yeri haline getirmek için projelerle çalışmalar yürüteceğiz” dedi.

       Akçadağ’a hizmet sözümüz var diyen AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar” Türkiye Yüzyılı ilkeleri doğrultusunda, vatandaşların tüm kesimini kucaklayan, kurumsallığa önem veren bir belediyecilik anlayışında çalışacağız.  Belediye, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları, sanayi ve vatandaşlar ile önde gelenlerle istişare kültürünü geliştirerek Akçadağ için çalışacağız” dedi.

Akçadağ’ı Marka Bir İlçe Haline Getireceğim”

         AK Parti Akçadağ Belediye Başkan Aday Adayı Murat Maskar Akçadağ’ın şu anki halinin kocaman bir köy olduğunu belirterek ilçenin daha yaşanabilir hale gelmesi için çalışmalar yapacağını ifade etti.

          “ Akçadağ’ı Avrupa standartlarının üstüne çıkarmak istiyorum” diyen Maskar, klasiklerden uzak, Avrupa imkanlarına sahip, gençlerin her alanda ön planda olduğu, kadınların meslek hayatında aktif rol aldığı bir şehircilik anlayışı ile Akçadağ’ı yöneteceğini söyledi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN