Maskar, Akçadağ'da Değişim ve Gelişim Hayal Olmayacak

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

AK Parti Akçadağ Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar’a Akçadağ halkı Bilgi, Birikim ve Tecrübesine güveniyor.  Akçadağ İlçesinin yetiştirdiği önemli bürokratlardan Murat Maskar’ın AK Parti Akçadağ Belediye Başkanlığına aday adayı olması ilçede memnuniyet ve heyecana neden olurken vatandaşlar ise” AK Parti kadrolarında Akçadağ’ı ayağa kaldıracaksa, hizmetleri yaparsa Murat Maskar yapar” diyorlar.

Hayatı başarılarla dolu yaptığı içlerde ve hizmetlerde keşkesi olmayan görev adamı, halkın adayı Murat Maskar’a Akçadağ Belediye Başkanlığı yarışında Akçadağ halkı sahip çıkmaya devam ediyor. Belediye Başkan A. Adayı Murat Maskar” Akçadağ’a ve kadim ilçenin değerli insanları hemşerilerimin destekleri bizlerin azim ve gayretimizi artırmaya devam ediyor. Akçadağ ilçemizin geri kalmışlığı, Sahipsizliği kader değil.

2024 Mart ayında yapılacak olan Belediye Başkanlık seçimlerinde Allah’ın izniyle, Akçadağlı hemşerilerimin desteğiyle, benim ve ekibimin gayret ve çalışmalarıyla Akçadağ’ı hep birlikte İlçemizi yeniden inşa edeceğiz hak ettiği konuma birlikte getireceğiz.  Destek sizden, hizmet bizden. Baba ocağım, doğup büyüdüğüm, hayatımın büyük bölümünün geçtiği Akçadağ’ı AK Parti saflarında hemşerilerimle birlikte yönetmeye talibim. Projelerimiz hazır, Hizmetleri ilçemize kazandıracak yol haritalarımız hazır, Hemşerilerimizin ekonomilerine katkı sunacak çalışmalarımız hazır. Başarı Birlik ve beraber olursak olur” dedi.

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN