Malatya'nın Başarılı Müdürü Galip Sökmen, Antalya'ya Atandı

       Karabük Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden Malatya İl Müdürlüğüne atanan ve Başarılı çalışmalarıyla kısa sürede takdir kazanan Galip Sökmen Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atandı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Malatya’da Aile ve oysal Hizmetler İl Müdürlüğünü hantal yapıdan Kurumsal bir yapıya kavuşturan, Kötü imajıyla gündemde hep eleştirilen Kurumu AK Bir sayfa açarak yepyeni tertemiz bir anlayışla hizmetlerine devam etmesini sağlayan başarılı il Müdürü Galip Sökmen’in üstün hizmetleri karşılığını buldu.

         Antalya gibi dünyanın ve Türkiye’nin gözdesi bir ile Aile ve sosyal Hizmetler İl Müdür olarak atanması ile gidecek olması Malatya’da gönüllere dokunan çalışmalarıyla iz bırakan Galip Sökmen üzüntüye neden olurken, Antalya’da ise heyecan ve sevinç uyandırdı.

Galip SÖKMEN Biyografisi

       1968 yılında Erzincan’ın Büyük Çakırman köyünde doğdu. İlk eğitimini köyünde,  Ortaokul ve lise eğitimini Erzincan İmam Hatip lisesinde 1987 yılında, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı. Memuriyete 1988 yılında Diyanet İşleri Başkanlığında başladı. Burada çeşitli idari görevlerde bulunduktan sonra 2012 yılında Erzincan Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne İl Müdür Yardımcısı olarak atandı.

        İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütmekteyken 20.12.2016 tarihinde Karabük İl Müdürlüğüne atandı. Burada 5 yıl görev yaptıktan sonra  Aile ve Sosyal Hizmetler bakanlığında  özel kalem müdürlüğüne görevlendirildi.

       15.02.2022 tarihinde Malatya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne görevlendirildi. 23.04.2022 tarih ve 31818 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan 22.04.2022 tarihli ve 2022/156 nolu atama kararına istinaden Malatya Aile Sosyal Hizmetler İl Müdürü olarak atandı.

Galip Sökmen Evli ve iki kız çocuğu babasıdır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN