Malatya Karate Hakem Gelişim Semineri Yapıldı

Türkiye Karate federasyonu yeni hakem kurallarında değişiklik nedeni ile ilimizde ki bulunan hakemlere yeni güncelleme ile ilgili gelişim semineri verildi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Türkiye Karate federasyonu Malatya, il temsilcisi Mustafa Çelik ve Malatya Hakem Kurulu Başkanı Muhammet Kemal Gülşen, kararı ile ilimizdeki hakemler bir araya gelerek İlimiz İl Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Salonunda Karate hakem kurallarının güncellemesi ile birlikte eğitim semineri gerçekleştirildi.

Konu ile basın açıklaması yapan Malatya Karate İl Temsilcisi Mustafa Çelik, federasyonumuzda 2023 yılında hakem kurallarında bir takım değişiklikler olmuştur. Bizlerde ilimizdeki hakemlerimizi bir araya getirerek, Gençlik spor il Müdürlüğü Karate spor salonunda yeni hakem Güncellemeler ile ilgili değişikleri hakemlerimize paylaşım yaptık.

Katılımlarından ötürü il hakemlerimize teşekkür ederim. Her şey güzelim İlimiz için dedi.

Malatya Hakem Kurulu başkanı Muhammet Kemal Gülşen, konuşmasında, Federasyonumuzun her türlü faaliyetlerini ve güncel değerlendirmelerini yakından takip ediyoruz. 2023 Yılında hakem jestlerinde ve kurallarında federasyonumuz güncelleme yapmıştır. Bizlerde ilimizde görev alan hakemleri bilgilendirmek için İl Temsilcimizin onayı ile bir araya gelerek güncellemeleri il hakemlerimiz arasında bilgi paylaşımı yaptık.

Malatya Karatesine emek veren, Başta İl temsilcimiz Sayın Mustafa Çelik'ğe ve tüm il hakemlerimize katılımlarından ötürü çok teşekkür ederim.   Bülten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN