Malatya Girişim Gurubu Halka Açılıyor

Malatya Girişim Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Malatya Park'ın aylık ziyaretçi sayısının bir milyon olduğunu belirterek yakın zamanda borsa da halka açılacaklarını söyledi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Malatya Girişim Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Başdemir, Malatya Park’ın aylık ziyaretçi sayısının bir milyon olduğunu belirterek yakın zamanda borsa da halka açılacaklarını söyledi.

       2009 Yılında Malatya’da ilk AVM olarak açılan Malatya Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin 14. kuruluş yıl dönümü için tören düzenlendi. 

Törene MGG Ortakları ile Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’da katıldı.

Yatırım Ortaklığı şekline dönüştüreceğiz. 

       Bunun sonrasında ise borsa da halka arz edeceğiz. İsteyen tüm hemşerilerimiz veya Türkiye’nin diğer şehirlerinde yaşayan herkes Malatya Girişim Grubuna ortak olabilecek. İster bin lira ile ister 100 bin lira ile ortak olabilecek.

        Bundan sonra Malatya ve Türkiye’nin birçok değişik yerinde de yeni projeleri de hayata geçiriyoruz.  Bu hedef doğrultusunda Malatya Park’ın 14. Yaş gününü kutluyoruz. Şeklinde konuştu.

       Törene katılan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, deprem süresince Malatya Girişim Gurubunun önemli hizmetler verdiğini belirterek “Burada sadece AVM ile değil yanında bulunan otel, işyerleri ve konut projeleri ile de Malatya Girişim Grubu kentimizin ekonomik gelişimine de büyük destek vermiştir. Bu tesislerin kentimize kazandırılmasında emeği olan herkesi kutluyorum. Nice yaşlar diliyorum ” diye belirtti.

       Malatya Girişim Grubu Ortakları ve Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile AVM mağaza çalışanları ile 14. yıl pastası kesildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN