Malatya'dan Asayiş Haberleri

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya Emniyet Müdürlüğüne Bağlı Olan Ekiplerin Başarılı Çalışmaları Devam Ediyor. 09.06.2024 günü saat 18.55 sıralarında D300/21 Karayolunun 48. kilometresindeki Ağıllar Mevkilisinde A.B. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 66 EG 368 plaka sayılı aracı ile yoldan çıkarak takla atması sonucu yaralamalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

Kaza sonucunda Sürücü A.B., Yolcular K.B. ve B.N.B hayati tehlikeleri bulunmayacak seviyede yaralanmıştır.

MALATYA-ELAZIĞ YOLU ÇİFTLİK MEVKİİNDE TRAFİK KAZASI

09.06 2024 günü saat 18.30 sıralarında Malatya-Elazığ yolu Çiftlik mevkiinde H.P.  isimli şahsın sevk ve idaresindeki 34 ANP 013 plakalı otomobili ile Elazığ istikametine seyrederken direksiyon hâkimiyetini kaybederek yolun karşısına geçtiği, karşı şeritte bekleme yapan F.D. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 44 AAC 783 plakalı sayılı araca çarpması sonucu trafik kazası meydana gelmiştir.

Kaza sonucu Sürücüler F.D. ve H.P ile yolcular R.A. , E.A. ve N.D. hayati tehlikeleri bulunmayacak seviyede yaralanmıştır.

SIRALARINDA ATAKÖY MAHALLESİ İSMETPAŞA CADDESİ ÜZERİNDEN TRAFİK KAZASI

10.06.2024 günü saat 09.40 sıralarında Ataköy Mahallesi İsmetpaşa Caddesi üzerinde A.Ş. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 06 MUN 51 plaka sayılı aracı ile H.Ü. isimli şahsın sevk ve idaresindeki 27 ANJ 730 plaka sayılı motosikletin çarpışması sonucu yaralanmalı ve maddi hasarlı trafik kazası meydana gelmiştir.

 Kaza sonucunda sürücü H.Ü isimli şahıs hayati tehlikesi bulunmayacak seviyede yaralanmıştır.

ŞEHİT FEVZİ MAHALLESİNDE HIRSIZLIK OLAYI

06.06.2024 günü Battalgazi İlçemiz Şehit Fevzi Mahallesinde meydana gelen ‘İkametten Hırsızlık’ olayının aydınlatılmasına yönelik Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerimizce yapılan çalışmalarda;

Olayı gerçekleştiren şahısların yakalanmasına yönelik 72 saatlik kamera kayıtlarının incelenmesi sonucunda, şüpheli 3 şahıs tespit edilerek 150.000₺ değerindeki ev eşyası, elektrikli motosiklet ve bir adet pompalı tüfek olmak üzere çalınan tüm eşyalar ile birlikte yakalanmıştır.

 Çıkarıldıkları adli makamlarca Şüpheli M.N. ve E.Ö. isimli şahıslar TUTUKLANMIŞ, H.K. isimli şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştır.

MALATYAMIZIN VAR OLAN HUZUR VE GÜVEN ORTAMININ KORUNMASI İÇİN HER ALANDA MÜCADELEMİZ AZİM VE KARARLILIKLA DEVAM EDECEKTİR.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN