Malatya Birlik Gazetesi'ne Büyük Ödül

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 Anadolu Gazeteciler Platformu (AGP), Ankara’da düzenlediği törende, Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı ve malatyabirlikgazetesi.com ve Malatya Birlik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Dağ’a başarı ödülü verdi. Başkan Zeki Dağ, Bizleri bu ödüle layık gören başta AGP Genel Başkanı Habip Çadırcı olmak üzere ve yine yönetim kurulu arkadaşlarına, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum dedi. Başkan Dağ, AGP tarafından düzenlenen yılın en iyileri Ödülü progamına katılan, Malatya eski Valisi sayın Saffet Arıkan Bedük Valimizle bir süre baş başa konuşma imkanımız oldu. Bu güzel sohbetten dolayı sayın Valimize teşekkür ediyorum dedi.

Anadolu Gazeteciler Platformu (AGP), mesleklerinde başarılı olan isimleri ödüllendirdi. Ankara’da Pınar Eğitim Kurumları Konferans Salonu’nda düzenlenen törende konuşan AGP Genel Başkanı Habip Çadırcı, “İnsan hayatında haklı övgünün ve takdirin gücü önemlidir. Hak eden insana takdiri esirgememeliyiz. Takdir edilmek, insanın yaptığı işe olan heyecanını ve şevkini arttırır. Yaptığı iş ve başarısı takdir edilen kişide, daha çok iş yapmak isteği ve başarma tutkusu uyanır. Buradaki kilit nokta, takdir gören kişinin kendini beğenmişliğini arttırmak ve egosunu beslemek değil, aksine onu, daha iyisini yapmaya teşvik etmektir. Yıldız ve yıldızlar ancak kendilerini görebilen, fark edebilen, onları görünce mutluluk duyabilen insanlar varsa güzeldir. En iyi olmak mutlak surette iyilerin içinde olmayı gerektirir. Bu ‘en’ olmak insana gurur verdiği kadar da sorumluluk yükler. Takdirin birçok yansıması vardır. Bunlardan iltifat, alkış, ödül önem arz eder. Daha güzel işlerin yapılması ve daha başarılı çalışmaların gerçekleşmesi için bu törenleri, Anadolu Gazeteciler Platformu olarak önemsiyoruz. Bu etkinliğin düzenlenmesinde maddi manevi katkıda bulunanlara teşekkür ediyor, ödül alan tüm değerlerimizi kutluyorum.” dedi.

Anadolu Basını Birliği Derneği Malatya Şube Baskanı ve malatyabirlikgazetesi.com ve yine Malatya Birlik Gazetesi imtiyaz sahibi Zeki Dağ’a Yılın en iyiler Ödülünü Pınar Eğitim Kurumları Yönetimi Kurulu Başkanı Ali Bulut Tarafından takdim edildi.

Dağ, Bizleri bu ödüle layık gören jüriye teşekkür ederek, böylece sorumluluğunun daha da arttığını ve mesleğine daha özveriyle devam edeceğini söyledi.

Yoğun katılımın olduğu törende, malatyabirlikgazetesi.com ve Malatya Birlik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Dağ’ın yanı sıra ödül alan isimler ise şöyle:

“Prof.Dr.Cüneyt Yüksel (TBMM Adalet Komisyonu Başkanı), Ertuğrul Gazi Konal (İş İnsanı -Şehir Plancısı-MHP Milletvekili), Saffet Arıkan Bedük (Vali), Av.Mustafa Kuran (Tüm Hukukçular Birliği Genel Başkanı), Prof.Dr.Özbay Güven (Gazi Üniversitesi/Spor Bilimleri Fakültesi), Maarif Platformu, Fatih Şahingöz (TRT-YDKK Başkan Yardımcısı), Ahmet Görmez (TRT Haber Koordinatörü), Ahmet Ergen (NTV Ankara Temsilcisi), Gökhan Gerçek (Beyaz Tv Haber Koordinatörü), Dicle Canova (CNN Türk Ankara Temsilcisi), Hacer Boyacıoğlu (Hürriyet Gazetesi Ankara Haber Müdürü), Ercan Ata (DHA Ankara Spor Haberleri Muhabiri), Mustafa Kömürcü (Kanal 7 Cumhurbaşkanlığı Muhabiri), Murat Şahin (Akit Tv Yapımcı-Sunucu), Süreyya Aksoy (Adana İlkhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü), Tahir Günebakan (Urfanatik İmtiyaz Sahibi), Fırat Demir (İstiklal Gazetesi), Binnur Kılıç (Rota Tv), Erdoğan Arıkan (TRT Spor Spikeri), Dursun Erkılıç (Ank Haber), Prof.Dr.Nihat Karakoyunlu (Etlik Şehir Hastanesi/Üroloji), Doç.Dr.Fahri Maden (Hacı Bayram Veli Üni.Alevi Bektaşi Abd), Abdullah Keskin (Tarım Orman Bak. Genel Md. Yardımcısı), Canan Atlıhan (Enerji Bakanlığı- Daire Başkanı), Aerobik Gençler Trio Avrupa Şampiyonu, Nevaf Kılıç (Uluslararası Sanayici ve İş İnsanı Derneği, Arif Çelik, Gündem Özel  Gazetesi Kazım Erayabakan, Bestekar-Yorumcu), Ali Bulut, Pınar Eğitim Kurumları.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN