Kuluncak'ta CHP Adaylarına Büyük İlgi

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

      Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya Milletvekili adayları tam kadro Kuluncak ilçesini ziyaret ederek vatandaşlar ve esnaflarla bir araya geldi.

         Ankara Malatya Dernekler Birliği (MADEB) Başkanı Battal Yıldız’ın Kuluncak ilçesinde verine yemek programına katılan CHP Malatya Milletvekili Adayları yemek programının ardından ilçede esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla görüştüler. 


         CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili ve 1. Sıra milletvekili adayı Veli Ağbaba öncülüğünde tam kadro Kuluncak ilçesine çıkarma yapan CHP heyetine vatandaşların yoğun ilgisi görülmeye değerdi. 

        Kuluncaklıların yoğun ilgi gösterdikleri CHP Milletvekili adaylarına vatandaşlar iktidarın değişmesi gerektiğini, belirterek sıcak ve samimi sohbetler dikkatlerden kaçmadı. Vatandaş ve esnaflara 14 Mayıs sonrası için vaatlerini anlatan CHP Malatya Milletvekili Adayları,  Türkiye’nin bir değişime ihtiyacı olduğunu vurgulayarak seçimlerde desteklerini talep ettiler. 

       CHP Malatya Milletvekili Adayı Veli Ağbaba” Kuluncak ilçemiz Malatya’mızın önemli ilçelerimizden biridir. Kuluncak Malatya’da ayrı bir kültürü olan ayı bir tarzı olan ilçemiz. Alvar’ı, Aşağı Selimli’si, Bahçelievler’i, Başören’i, Bıyıkboğaz’ı, Bicir’i hepsi kardeşçe bir arada yaşıyor. Kuluncak ilçemizde huzur var kardeşlik var hiç bir ayrım yok. “

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN