Kiraz'dan Bayramlaşma ve Taziye Ziyaretleri

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

   CHP Malatya Milletvekili Adayı Enver Kiraz Ramazan Bayramında vatandaşlara taziye ve Bayram ziyaretleri gerçekleştirerek buruk Bayramı yaşayan hemşerileriyle buluşmaya devam ediyor.

       Bahri, Dilek, Gölpınar (Engüzek) ve Hilan'da bayramlaşma ve taziye programlarına katılan CHP Malatya Milletvekili Adayı Enver Kiraz” 6 Şubat’ta meydana gelen Deprem felaketinden dolayı Malatya’mızda Bayrama buruk giriyoruz.

        Hemşerilerimizin Bayramını kutlarken vefat ederek ebediyete intikal edenlerin yakınlarına Taziye ziyaretlerinde bulunarak düzenlenen taziye ziyaretlerinde bulunuyoruz.

        14 Mayıs’ta Türkiye’nin Millet ittifakıyla birlikte yeni bir sayfa açılacağı günlere az kaldı. “Bu yaşanan depremde ben dahil, Genel Başkan Yardımcımız Sayın Veli Ağbaba, il örgütümüz, arkadaşlarımız çok çalıştı ve her yerde vatandaşlarımızın yanında olmaya çalıştık.

         Bizlerde biliyoruz ki iyi gününüzde de kötü gününüzde de biz birlikteyiz. Bizler birbirimize destek olup, birlikte mücadele edip birleşe birleşe kazanacağız.” İfadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN