Karakuş, Malatyamızı Yeniden Ayağa Kaldıracağız

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya’Cumhuriyet Halk Partisi Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş Bağcılar Konteyner Kenti ziyaret etti.
Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam eden Karakuş, Bağcılar Konteyner Kentte vatandaşlarla bir araya geldi. 

Konteyner kentte yaşayan vatandaşların sıkıntı ve taleplerinin bir an önce çözüme kavuşması gerektiğini dile getiren karakuş, ‘’Burası  büyük bir konteyner kent. Vatandaşın burada yaşadığı sorunlar kış aylarında daha da artmış durumda. Kalıcı konutlar için bir an önce harekete geçmek gerekiyor. İnsanlar yaşamlarını düzene koyana kadar tüm zorluklarına rağmen konteyner kentte yaşamak zorundalar. Burada yetişkinler kadar çocuklarında desteğe ihtiyacı var. konteyner kentlerde başta çocuklarımız olmak üzere gençlere, hanımefendilere, beyefendilere dönüp ne yapabiliriz, onu konuşacağız. Bu zor günleri hep birlikte aşacağız. Hayatımızın her an, her köşesinde, makamımız ne olursa olsun, deprem sonrası mücadelesiyle ilgili hepimiz birer nefer olacağız. Bundan kuşkunuz, endişeniz olmasın’’dedi.

 ‘’Vatandaşımızın hem gönlünü, hem hayır duasını, hem de desteğini alacağız” ifadelerine yer veren Karakuş, ‘’ Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreci dayanışma içerisinde  birlikte aşacağız. Biz  memleket sevdalısıyız. Dürüstlükten, doğruluktan, şeffaflıktan ayrılmadan Battalgazi’ye  hizmet etmeye geleceğiz’’şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN