Kahveci ve Demez Ailelerinin Mutlu Günü

Malatya'nın önemli Eşraflarından AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri – Asiye Kahveci Ailesinin oğlu Muhammed Kahveci ile Remziye – Tahsin Demez Ailesinin Kızı Sema Demez Kahveci muhteşem düğün töreniyle evlendi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

       Malatya’nın önemli Eşraflarından AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri – Asiye Kahveci Ailesinin oğlu Muhammed Kahveci ile Remziye – Tahsin Demez Ailesinin Kızı Sema Demez Kahveci muhteşem düğün töreniyle evlendi.

       Malatya’nın önemli mekanlarından Havzbaşı Malatya Saray’da gerçekleştirilen Muhammed ve Sena çiftinin düğün töreninde Nikahlarını ise Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan bizzat kıyarken Nikah Şahitliklerini ise Siyasetin önemli isimleri yaptı.

        Seçkin davetli topluluğunun hazır bulunduğu Sena – Muhammed Çiftinin düğün merasiminde Kuran-ı Kerim Tilaveti ve ilahiler ile yapılan dualar geceye damgasını vurdu.

       Asiye Basri  Kahveci ve Remziye – Tahsin Demez Aileleri gelen misafirleri kapıda karşılarken Sena – Muhammed çiftinin mutlulukları ise gözlerinden okunuyordu. Sanat, Siyaset, İşadamı ve özel misafirlerin yoğun ilgi gösterdiği düğün merasiminde Malatya yöresine has özel menülü ikramlar ise gelen konuklara takdim edildi.

        Düğüne gelen misafirler Kahveci ve Demez ailelerini tebrik ederken, genç çiftlere sevgi ve saygı rehberliğinde ömür boyu mutluluklar dilediler.

         Düzenlene düğün törenine Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, Doğanşehir Belediye Başkanı Durali Zelyurt, Kale Belediye Başkanı Murat Koca, Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, Malatya Ticaret Borsası Başkanı Ramazan Özcan, Malatya Eski Milletvekilleri Öznur Çalık, Mustafa Şahin, Yeşilyurt AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Yaylacı, Doğanşehir AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Çatı, İl Milli Eğitim Müdürü Behcet Bakır, Sağlık İl Müdürü Erhan Berk, Battalgazi Belediye Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili Zafer Kırçuval, Baskilliler Dernek Başkanı Yunus Görgün,  Siyasetçi Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, STK Tmsilcileri, Muhtarlar, Meclis Üyeleri ve çok sayıda seçkin davetli topluluğu katıldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN