Kahveci' TOKİ Kuralarında Çıkan İsmin Şahsımla Herhangi Bir İlgisi Yoktur'

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’den, Hakkında Çıkan TOKİ Kuralarında Kendisine Ev Çıktığı Yönündeki İddialara Yanıt gecikmedi.

             Bazı haber siteleri ve televizyon kuruluşlarında, AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci’ye TOKİ kuralarında ev çıktığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bu iddialar hakkında konuşan Başkan Kahveci: “Bazı haber siteleri ve televizyon kuruluşlarında ortaya atılan bu iddialar ile alakalı olarak, iddia sahibi arkadaşlarımızla görüşme gerçekleştirerek, durumun aslını kendilerine anlatmıştık. 


              Fakat bugün gelinen noktada, bazı siyasi parti temsilcileri tarafından mesnetsiz bir şekilde seçim propagandası yapmak adına bu asılsız iddialar tekraren gündeme getirilmektedir. Sözde ahlaklı belediyecilik parolasıyla yola çıkan bu kişilerin, aslı astarı olmayan bu konu hakkında yalan söyleyerek vatandaşlarımızı kandırmalarına müsaade etmeyeceğiz. 

          Şahsımı yıpratmaktan ziyade, partimizi yıpratmaya çalışan bu kişilere milletimiz sandıkta en güzel cevabı verecektir. Tüm Malatya kamuoyu bilir ki TOKİ kuralarında çıkan ismin şahsımla herhangi bir ilgisi yokturdur.  

            Bu isim sadece bir benzerlikten ibarettir. Bu isim benzerliğinin önünü arkasını araştırmadan bu olayı yalan yanlış bir şekilde hemşerilerimize anlatanları, bu olay üzerinden partimizi yıpratmaya çalışanları Allah’a havale ediyorum. Ne yaparlarsa yapsınlar, hangi yalanları söylerlerse söylesinler, 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde belirlemiş olduğumuz % 85 çıtamıza ulaşmamıza engel olamayacaklar.” dedi. 

             Başkan Kahveci şu anda oturmuş olduğu evin ise az hasarlı olarak kayıtlarda mevcut olduğunu ve herhangi bir hak sahipliğinin olmadığını belirtti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN