İYİ Parti İl Başkanlığı'na Hakan Yılmaz Yeniden Seçildi

İYİ Parti Malatya 2. Olağan Genel Kurulu bugün Kongre ve Kültür merkezinde yapıldı. Hakan Yılmaz il başkanlığına yeniden seçildi. Saat 10:00 da başlayan kongreye İYİ Parti Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu  ile  çok sayıda davetli katıldı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

İYİ Parti Malatya 2. Olağan Genel Kurulu bugün Kongre ve Kültür merkezinde yapıldı. Hakan Yılmaz il başkanlığına yeniden seçildi. Saat 10:00 da başlayan kongreye İYİ Parti Adana Milletvekili Mehmet Metanet Çulhaoğlu  ile  çok sayıda davetli katıldı.Kongrede  bir konuşma yapan İYİ Parti İl Başkanı Hakan Yılmaz İYİ Partinin yapılacak seçimde iktidar olacağını ifade ederek " İYİ Parti olarak seçimlere en hazırlıklı partiyiz vatandaşımız bu iktidardan kurtulmak için artık gün sayıyor genel başkanımız Meral Akşener hanımefendinin direktifleri ile çalışmalarımıza hız verdik. Seçime en hazırlıklı parti biziz."

İYİ Parti İl Başkanı Hakan Yılmaz, kongrelerin partinin demokratikleşmesi açısından büyük önem taşıdığını da ifade ederek konuşmasını şöyle sürdürdü" Seçim ne zaman yapılırsa yapılsın halkımız İYİ Partiyi bekliyor. Güçlendirilmiş parlamenter sistem ile ülkemizin bütün sorunlarına çözeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın."

Yapılan diğer konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Tek liste halinde yapılan seçimlerde Hakan Yılmaz yeniden başkan seçilirken yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Hakan Yılmaz, Mustafa Kemal Günay,Ali Katar ,Gülten Turfanda,Mine Ceritli,Gülbeden Başar,Ayşe Salman,Cemile Gökçe,Çiçek Öztürk,Hatice Yazıcı, Buse Akkuş,Dilek Yıldırım,Serpil Yılmaz,Orhan Yaka,Ercan Şahingil, Nejdet Yılmaz, Altuğ Gürkan Demir, Erdal Erdoğan, Hamza Demiralp, Muzaffer Yenice, Yalçın Mutlu, İlhan Herdilli, Muhittin Tuhan, Aydın Derin, Hüseyin Keskin, Bedri Dumlu, Bahattin Polat, Cemal Güler, Aliseydi Polat, Kadir İnan, Abdullah Alpdoğan, Şükrü Arıkan, Vahap Alagöz, Ekrem Mandal, Emircan Eren, Erbil Güllü, Ergün Akça, Feramuz Alpagut, Ramazan Kabak, Kerem Yeşilkaya, Kaan Peksezer,-. Bulten

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN