İYİ Parti'de Yıldız Dönemi

İYİ Parti Malatya İl Başkanlığı görevinden kısa bir süre önce istifa eden Hakan Yılmaz'ın yerine İYİ Parti İl Başkanlığına Genel Başkan Meral Akşener tarafından Yeşilyurt İlçe Başkanı Serdar Yıldız atandı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

İYİ Parti Malatya İl Başkanlığı görevine atanan Serdar Yıldız bir açıklama yayımlayarak şunları söyledi;

“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in olurlarıyla şahsıma İYİ Parti Malatya İl Başkanlığı görevi tevdi edilmiştir. Şahsıma bu görevi layık gören Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener başta olmak üzere, Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın M. Satuk Buğra Kavuncu’ya, Bölge Koordinatörümüz Sayın Turan Yaldır’a ve tüm İYİ Parti Teşkilatımıza şükranlarımı sunuyorum.

Kıymetli hemşehrilerim ve değerli dava arkadaşlarım, daha önceki Sivil Toplum Örgütü ve Siyasi Parti yöneticiliği dönemlerimizden edindiğimiz tecrübeler ışığında partimize ve şehrimize en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğim. Bizler; bu ülkenin geleceği söz konusu olduğunda bırakın elini taşın altına koymayı, bütün bedenini taşın altına koymaktan çekinmeyen cesurlar hareketinin neferleriyiz. Genel Başkanımızın bizlere işaret ettiği hedeflere ulaşabilmek için, şehrimizin en ücra köşesindeki partimize gönül vermiş dava arkadaşlarımıza ulaşıp birlikte partimiz için mücadele edeceğiz. Bu mücadeleye daha önce katılmış ve zaman içerisinde kırılmış, küsmüş ve mücadeleden kopmuş bütün gönüldaşlarımızı kucaklayarak, Parti içinde yeni yüzlerin, yeni bakış açılarının, yeni projelerin yapılması geliştirilmesi için imkânlar ve fırsatlar sağlayacağım. Ekibimle beraber partimizi daha İYİ noktaya getirmek için çalışacağız. Bizlere inanıp güvenenleri asla hayal kırıklığına uğratmayacağız.

Bu toprakları kendine vatan olarak kabul eden, bu bayrağı kendisinin namusu olarak gören herkesi İYİ Parti çatısına bekliyoruz. Rabbim, şehrimize ve aziz milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN