İl Emniyet Müdürü Çankal, Basın İle Buluştu

Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Malatya Basın Kuruşlarıyla ve Basın çalışanlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Malatya Basın Kuruşlarıyla ve Basın çalışanlarla bir araya gelerek istişarelerde bulundu. Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Göreve geldiğinden bu güne kadar yapılan çalışmalarını basın mensuplarla paylaştı. Göreve geldiğinden Malatya asayişin son durumunu dile getirdiler.

 4-10 Mayıs Karayolları trafik güvenliği haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen kahvaltı programında Malatya’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya gelen Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal” Malatya’nın huzuru için 24 saat sahada çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

 Yoğun katılımın olduğu programda Basın mensupları Malatya İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’a Malatya’daki asayiş konularında yapılan çalışmalar hakkında son bilgileri öğrenirken, Basın mensupları olarak karşılaşılan sıkıntıları dile getirdiler.

  Yaklaşık 2 saat süren programda İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, Basın Mensuplarına doğru haberin doğru kaynaktan alınmasıyla faydalı olabileceğini belirterek özellikle hırsızlık ve asayiş olaylarında şok uygulamalarla olaylar sayının her geçen gün düştüğünü belirterek rakamsal verileri paylaştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN