Hanımefendi Hanife Yazıcı İhtiyaç Sahibi Aileleri Unutmadı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Hanımefendi Hanife Yazıcı, şartlar ne olursa olsun ihtiyaç sahibi ailelerin yanlarında olduklarını göstermek adına, ziyaretleri kapsamında Yeşilyurt ilçesinde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine konuk oldu.

Hanımefendi Hanife Yazıcı’ya; İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ercan Altın’ın eşi Mukaddes Altın, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal’ın eşi Feray Çankal, Sosyal Yardımlaşma İl Müdürü Bülent Hancı ve Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yardımcısı Cevdet Tatar eşlik etti.

Devletimizin göndermiş olduğu imkânları en adil şekilde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmak hepimizin görevi ve ortak sorumluluğu olduğunu belirten Hanımefendi Hanife Yazıcı, "Toplumsal hayatın tüm alanlarında hak, fırsat ve imkânlardan eşit biçimde yararlanmalarını sağlamak üzere ihtiyaç sahibi ailelere maddi-manevi destek vererek bir nebze de olsa onların yüklerini hafifletmek istiyoruz. Gerek çocukların gerekse ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması için sosyal hizmet ve yardım faaliyetlerini yürütmeye devam edeceğiz. ”dedi.

İhtiyaç sahibi aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyete teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN