Hanife Yazıcı, Yazarı Zekine Dündar'a Ziyaret

Hanife Yazıcı'dan 'Damıtılan Yalnızlık' Adlı Şiir Kitabının Yazarı Zekine Dündar'a Ziyaret. Hanımefendi Hanife Yazıcı ve beraberindeki heyet , 'Damıtılan Yalnızlık' adlı şiir kitabının yazarı kas hastası Zekine Dündar'ı ziyaret etti. 

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Hanımefendi Hanife Yazıcı ziyareti esnasında “Duygu ve düşüncelerimize tercüman olan   ve üstün başarı hikayesini yansıtan “Damıtılan Yalnızlık” adlı şiir kitabının yazarı Zekine Dündar kızımızı, yürekten tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bu kitabı değerli kılan şey, kızımızın engellere rağmen yaşama sevincini kaybetmeden kalıcı bir eser ortaya koymasıdır. Bu eserle, bizlere örnek olacak bir başarı örneği göstermiştir. Biz de bugün başarısına ortak olmak için buradayız. Kızımızın başarısının arkasında durmaya ve ona destek olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Zekine Dündar ve ailesi, kendilerine yapılan anlamlı ziyaretten ötürü Hanımefendi Hanife Yazıcı’ya teşekkür etti. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekiminin ardından son buldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN