Gürsoy, Yetki Sizden Hizmet Bizden

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

31 Mart'ta gerçekleştirilecek yerel seçimler kapsamında CHP'nin Yeşilyurt Belediye başkan adayı Alper Gürsoy, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gürsoy, Fahri Kayhan'da bulunan kafeleri ziyaret ederek hemşerileriyle tanışıp taleplerini dinliyor ve başkan seçilmesi durumunda gençlere ve eğitime yönelik projelerini paylaşıyor.
Seçim çalışmaları kapsamında gençlere büyük önem veren Gürsoy, gençlere ve eğitime yönelik projeleriyle dikkatleri üzerine toplamaya devam ediyor.. Gençlerin daha sosyal ve interneti rahatlıkla kullanabileceği sosyal donatıları artırmayı hedefleyen Gürsoy, modern kütüphanelerle gençlere ücretsiz çay, kahve ve ikramlarla güzel vakit geçirebilecekleri mekanlar sunmayı vaat ediyor.
Gürsoy, gençleri geleceğin teminatı olarak görüyor ve onların yanında olacaklarını belirtiyor. Projelerini gençlerin istekleri doğrultusunda şekillendirmeyi amaçlayan Gürsoy, daha mutlu ve yaşanılabilir bir Yeşilyurt için güçlü bir ekiple göreve hazır olduklarını ifade ediyor. "Siz isteyin, biz proje yapalım. Daha mutlu ve yaşanılabilir bir Yeşilyurt için bizler çok güçlü bir ekibimizle göreve hazırız. İşimiz Gücümüz Yeşilyurt. Yetki sizden, hizmet bizden" mesajını veriyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN