Genel Müdürü Mehmet Mert'in Çalışmaları Takdir Ediliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Mehmet Mert ve A Takımı sayesinde Malatya genelindeki tüm ihtiyaçlara cevap veren çalışmalarla takdir topluyor.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

                   Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın Büyükşehir Belediye Başkanı olmasıyla birlikte başarılı hizmet geçmişiyle herkesin Yol Asfalt Daire Başkanlığından tanıdığı Malatya’nın her yanında hizmetleri bulunan Mehmet Mert’i MASKİ Genel Müdürü olarak atamasıyla birlikte hantal yapıdan kutulan MASKİ Genel Müdürlüğü 4 yıldır Malatya’yı hizmetleriyle ihya ediyor.

         Mahalle, Köy Mezra, kısaca Malatya’nın her tarafını karış, karış bilen ve hizmetleri bulunan Başarılı Genel Müdür Mehmet Mert ufku, vizyonu ve pratik yerinde dokunuşlar ile ileri derecede yöneticilik vasfıyla MASKİ’yi Malatya’da büyük hizmetler yaparak sorunları çözüme kavuşturulmasını sağlamaya devam ediyor.

“ BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR” 

          Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ın talimatlarıyla Malatya’nın su ve kanalizasyonu gidilmedik bir yerini bırakmayan MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert Malatyalıların takdirini kazanmaya devam ediyor.

         1991 yılında Malatya Belediyesi’nde Mühendis olarak göreve başlayan Mehmet Mert, Asfalt Şantiye Şefliği, Asfalt ve Yol İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra Malatya Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevini yürüttü.

           Malatya’nın, Büyükşehir olması ile birlikte Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanlığı görevine bulundu.Selahattin Gürkan’ın Malatya Büyükşehir Olmasıyla birlikte MASKİ Genel Müdürü olarak görevine devam eden Mehmet Mert başarrı hikayesine devam ediyor.

         6 Şubat Depremlerinin Malatya’daki yıkıcı etkilerini dahi kısa sürede yeniden inşa edilmesi sürecinde sorunları çözüme kavuşturarak altyapıdaki kanalizasyon ve su hatlarını yenilenmesini sağlayan ekibin Mimarı Mehmet Mert ve A. Takımı sayesinde Malatya’da sorun yaşanması önlendi.

          Hayatı boyunca aldığı tüm görevlerin sorumluluğu ile başarılı hizmetleri gerçekleştiren MASKİ Genel Müdürü Mehmet Mert üstlendiği görevlerde daima yükselmesi “ Başarı Asla Tesadüf Değildir” sözünün haklılığının en büyük kanıtı olsa gerek.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN