Fendoğlu, Malatya'daki Sorunların Çözümü İçin Girişimlerde Bulunuyoruz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi İlçe Köy ziyaretleri kapsamında 3. günün de 8 köye  daha giderek burada vatandaşlar ve muhtarlarla bir araya gelerek 3 günde 22 köyü ziyaret etti.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Fendoğlu beraberinde MHP İl Yönetimi, MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhah İlhan ile birlikte Battalgazi’nin Bahri, Merdivenler, Düzyol, Alhanuşağı, Kamıştaş, Pelitli, Tanışık ve Yaygın Köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Fendoğlu, ziyaret programının ilk iki gününde 14 köyü ziyaret etmişti.

Fendoğlu, vatandaşlardan gelen talepleri ve sorunları dinleyerek, tek tek not aldı. Fendoğlu, “Vatandaşlarımızdan gelen her türlü sorunların çözümü için her zaman takipçisi olacağız. Yerel sorunların Malatya’da belediyelerimiz ve kurumlarımız tarafından, genel sorunlarında hükümet nezdinde çözümü için tüm girişimlerde bulunuyorum, bulunmaya da devam edeceğim. Milletvekiliniz olarak her zaman emrinizdeyim. MHP Malatya teşkilatlarımız sürekli bir çalışma içinde. Milliyetçi Hareket Partisi olarak önce Allah'a sonra Yüce Türk Milletine emanetiz.” dedi.

Fendoğlu konuşmasına şu sözleri ekledi, “MHP olarak Türkiye’yi daha güçlenmiş, daha kalkınmış bir refah seviyesine ulaştırmak için Bilgi Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde ve gösterdiği hedefler doğrultusunda son nefesimize kadar çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz. Bu amaçla; MHP teşkilatları olarak, MHP’liler olarak il il, ilçe ilçe, köy köy, kapı kapı dolaşarak Türkiye üzerinde oynanan oyunları ve kurulan tuzakları anlatıyoruz, kötü niyetlileri açıklıyoruz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN