Fendoğlu, 2023 Yılı Tarihi Bir Eşik Olacaktır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesinin Eskimalatya bölgesindeki köyleri ziyaret ederek, 7 köyün vatandaş ve muhtarları ile bir araya geldi.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesinin Eskimalatya bölgesindeki köyleri ziyaret ederek, 7 köyün vatandaş ve muhtarları ile bir araya geldi.

MHP Malatya İl Başkanlığı ve MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının koordinesinde Eskimalatya bölgesindeki köy ziyaretleri kapsamında ilk programında 7 köye giden Milletvekili Fendoğlu, ikinci programında 7 köyü ziyaret etti. Fendoğlu, 2 günde Eskimalatya’da 14 köyü ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

-“YEREL VE GENEL SORUNLARIN TAKİPÇİSİYİZ”

Kadıçayır, Çolakoğlu, Yarımcahan, Adagören, Ağılyazı, Kuluşağı ve Şişman Köylerini beraberinde MHP İl Başkan Yardımcısı ve MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan  ile birlikte ziyaret eden Fendoğlu, “Ziyaret ettiğimiz tüm köylerimizde ki hemşehrilerimiz ve muhtarlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Köylerimizi tek tek ziyaret ederek, vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın taleplerini dinledik, sorunlarla ilgili olarak istişarelerde bulunduk, Bize iletilin yerel ve genel tüm sorunların ve taleplerin takipçisi olacağız.” dedi.

-“2023 HEDEFİ İÇİN SON ANA KADAR SAHADAYIZ”

Fendoğlu, “2023 yılı Türkiye için çok önemli bir dönemdir. Cumhur ittifakı olarak milli birliğimizi ve dayanışma ruhumuzu hedef alan sabotajlar bizi yolumuzdan asla çeviremeyecektir. Bilgi Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin ifade ettiği gibi, ‘2023 yılı büyük Türk-İslam asrının miladı ve misakı olacaktır.’ 2023 yılı tarihi bir eşik olacaktır. Bu doğrultuda Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin gösterdiği hedefin gerçekleşmesi için MHP olarak gece-gündüz, köy köy, mahalle, mahalle, sokak sokak, kapı kapı yılmadan, yorulmadan son ana kadar sahada çalışacağız. Çünkü vatan ve millet bekası bunu gerektiriyor.” şeklinde konuştu,

-“ANKETÇİLERİN VERDİĞİ RAKAMLAR GERÇEK RAKAMLAR DEĞİLDİR”

Fendoğlu, anket firmalarının Şubat 2022 döneminden itibaren yurtdışından sağlanan finans kaynakları ile kamuoyunu yanlış yönlendirmeye çalıştığını belirterek, “Özellikle bir partiyi merkeze çekmeye çalışıyorlar. Sanki ana muhalefetmiş, sağ tarafta Milliyetçi-muhafazakâr oyların buluştuğu merkezmiş gibi göstermeye çalışıyorlar. Biz anketçilerin bu oyununa düşmeyeceğiz. Anketçilerin verdiği rakamlar gerçek rakamlar değildir. Sosyal medya algıları ile milletimize yön veremezler” diye konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN