Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Malatya'da

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

 Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Malatya'da
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz Malatya'da
Bir dizi temas ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Malatya'ya kazandırılan Beton Santrallerinin açılışı için Malatya'ya gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz sabah saatlerinde Malatya Protokolü tarafından karşılandı.

Bir dizi temas ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Malatya’ya kazandırılan Beton Santrallerinin açılışı için Malatya’ya gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz sabah saatlerinde Malatya Protokolü tarafından karşılandı. 

        Malatya Havalimanında Malatya Valisi Ersin Yazıcı, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Milletvekilleri Bülent Tüfenkçi, İhsan Koca ve üst düzey protokol ile karşılanan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz geldiği Malatya’da Valiliği ziyaret ederek Deprem Koordinasyon toplantısına katıldı.

Malatya’ya devasa eserler kazandırmaya devam eden ve büyük ihtiyaca cevap verebilecek Beton Santrallerini de kısa zamanda faaliyete geçirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan” Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’ı Malatya’mızda ağırlıyoruz.

        Bugün Saat 2 de açılışını gerçekleştireceğimiz Beton Santrallerimizin törenine katılmak üzere Malatya’mıza gelen Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’a Malatya Halkımız adına geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN