CHP Yeşilyurt İlçe Başkanlığında Hakan Satılmış Dönemi

Yeşilyurt'ta yerel seçimlerde aday adayı olmak için ilçe başkanlığından istifa eden Hakkı Ayas'ın yerine başkan yardımcısı Hakan Satılmış yeni ilçe başkanı seçildi. 

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeşilyurt'ta yerel seçimlerde aday adayı olmak için ilçe başkanlığından istifa eden Hakkı Ayas'ın yerine başkan yardımcısı Hakan Satılmış yeni ilçe başkanı seçildi.  Yeşilyurt’ta yerel seçimlerde aday adayı olmak için ilçe başkanlığından istifa eden Hakkı Ayas’ın yerine başkan yardımcısı Hakan Satılmış yeni ilçe başkanı seçildi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yeşilyurt İlçe Başkanlığına yönetim kurulu tarafından Hakan Satılmış seçildi.  CHP Yeşilyurt İlçe Başkanı Hakan Satılmış, “27 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen ilçe kongremizin ardından Yeşilyurt İlçe yönetimi olarak göreve başladık. Bu tarihten itibaren deprem bölgesi olan Malatya’da özellikle depremzede vatandaşlarımızın sorunlarını gündeme getirip çözümü için çaba gösterdik. İlçe başkanımızın istifasının ardından yönetim kurulu üyelerimiz tarafından oy birliğiyle ilçe başkanlığı görevine getirildim.

340 Bin kişilik nüfusu ile çok sayıda ilden daha kalabalık bir ilçe olan Yeşilyurt’un AKP iktidarı yıllarında sürekli kan kaybetmesi hepimizi derinden yaralıyor. İlçe yönetimi olarak yaklaşan yerel seçimler öncesi çalışmalarımıza aralıksız devam edecek, mahalle, mahalle dolaşarak partimizin politikalarını anlatacağız” dedi.

HAKAN SATILMIŞ KİMDİR?

1991 İstanbul doğumlu olup, ilk, orta ve lise öğrenimini Malatya’da tamamlamıştır. 2010 yılında otomotiv sektöründe çalışmalarına başlamış, daha sonra Türkiye geneli bayilikleri olan bir şirket kurarak çalışmalarına devam etmektedir. Hakan Satılmış evli ve 2 çocuk babasıdır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN