Biz Savaşa Değil Seçime Gidiyoruz

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Bir taraftan afişlerimiz yırtılıyor, bir yandan çeteler tarafından genel başkanımızın afişlerine saldırı düzenleniyor, diğer taraftan afiş asarken gençlik kollarımıza saldırıda bulunuyorlar. Bunları kınıyoruz” dedi. 

Ağbaba, İnönü Caddesinde meydana gelen olayda AK Parti ve CHP gençlik kolları arasında çıkan tartışmayla ilgili açıklamada bulundu. 


Ağbaba, “Bir taraftan afişlerimiz yırtılıyor, bir yandan çeteler tarafından genel başkanımızın afişlerine saldırı düzenleniyor, diğer taraftan afiş asarken gençlik kollarımıza saldırıda bulunuyorlar. Bunları kınıyoruz. Biz savaşa değil seçime gidiyoruz. Herkese seslenmek istiyorum; bu huzurumuzu bozmayın. İnsanlar gitsinler özgürce sandıkta oylarını kullansınlar. Afiş yırtarak, gençlere saldırarak oyunuzu artıramazsınız. Malatyalılar sizi daha iyi tanır. Ben Malatyalıları suçlamıyorum, bir grup çete var maalesef hem afişlerimize hem de gençlerimize saldırıyorlar” dedi.
Öte yandan dün yaşanılan olayın ardından CHP avukatları hakaret, tehdit, darp, yaralama gibi suçlardan Beydağı Karakolu’na saldırganlar hakkında şikayetçi oldular

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN