Belediye Başkanı Güder ve İlçe Başkanı Kahveci'den Esnaf Ziyareti

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci İlçe esnaflarını gezerek Sorun, Talep ve önerileri yerinde dinledi.

         6 Şubat’ta meydana gelen asrın depremlerinde işyerleri yıkılan esnafların, evleri yıkılan vatandaşların daima ilk günden beri yanlarında olan ve her sorunlarında tüm imkanları seferber ederek yaraların sarılması için gece gündüz sahada halkın arasında olan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve İlçe Başkanı Basri Kahveci’ye esnaflar ve vatandaşların sıcak ilgi göstermeleri dikkatlerden kaçmıyor.

          Battalgazi İlçesinin daha yaşanabilir, Modern ve geleceğe hazır bir ilçe olması için el ele vererek devasa projelerle çalışmalarını aralıksız sürdüren Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci takdir toplamaya devam ediyor.

         AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci” Belediye Başkanımız Sayın Osman Güder ile birlikte; Battalgazi ilçe esnaflarımızı ziyaret ettik. Bizlerden beklentilerini öğrendik.

             El birliğiyle İlçemizi ve şehrimizi ayağa kaldıracak, esnaflarımıza en büyük desteği vermeye yine devam edeceğiz. Halkımızın dediği gibi yaparsa AK Parti Yapar diyerek yaraları birlikte sarıyoruz. AK Parti tarafından verilen kredilerin esnaflarımıza cansuyu olduğunu dinlerken mutlu oluyoruz. Birileri sadece konuşur ama AK Parti icraat yapar. Belediyemiz güzel çalışıyor hem vatandaş mmnun hem de esnaflarımız memnun.” 

            Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder” İlçe Başkanımız Basri Kahveci ile Esnaflarımızı ziyaret ederek sorun, talep ve önerilerini yerinde dinledik. 

            Bizim bu şehre hizmet etme sözümüz var. Halka Hizmet Hakka Hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı ilk günkü heyecanla sürdürmenin gayreti içerisindeyiz. Halkımızın hizmetlerden memnuniyeti bizlere verilecek en büyük ödüldür. 

           Battalgazi ilçemiz her geçen gün devasa projelerimizin hayata geçirilmesiyle geleceğe daha emin adımlarla yürümenin mutluluğunu yaşıyor. Tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diliyorum.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN