BBP Mitinglere Malatya İle Başlıyor

Büyük Birlik Partisi Seçim Hazırlıklarına Son Sürat Devam Ederken Türkiye Geneli İlk Açıkhava Mitingini 6 Kasım'da Malatya'da Düzenliyor.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Büyük Birlik Partisi 2023 genel seçim çalışmalarına "Sevdamız Türkiye - Hedef 2023" sloganıyla start verdi. Büyük Birlik Partisi Malatya İl Başkanı Abdulvahap Karaman, partimiz tarafından düzenlenen bölgenin en büyük mitinginin Malatya'da yapılacağını ifade ederken açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Büyük Birlik Partimiz tarafından düzenlenecek bölgenin en büyük mitingi Malatya'da yapılacak. Bu mitingin Malatya'da düzenleniyor olması bizler için gurur vericidir.

Kongre ile göreve geldiğimiz günden itibaren gerek kamuoyunda gerekse halk arasında büyük bir teveccühle karşılanmamız ve çalışmalarımızı da bu yönde sürekli geliştirerek ilerletmiş olmamız Genel Merkezimiz tarafından oldukça memnuniyetle karşılanmaktadır. Bu çerçevede partimiz tarafından 2023 Genel Seçim çalışmaları kapsamında Türkiye genelinde düzenlenecek ilk mitingin Malatya'da yapılması talebimiz olumlu karşılanmış olup 6 Kasım 2022 Pazar günü Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin de teşrifleri ile mitingimizi düzenliyoruz.

Bu kapsamda 6 Kasım 2022 Pazar günü saat 14:00'da Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici'nin katılımı ile Malatya Valiliği Karşısı Yeni Camii Yanı Soykan Meydanında düzenleyeceğimiz mitingimize tüm halkımız davetlidir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN