Başkan ŞENGÖNÜL: Felaketlerin Olmadığı Bir Yıl Geçirmek En Büyük Temennimiz

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Turgay Şengönül yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayınladı. Başkan Şengönül yayımladığı mesajında, felaketlerin olmadığı bir yıl geçirmek temennisinde bulunarak şu ifadelere yer verdi.

"Bilindiği üzere 6 Şubat 2023 tarihinde içinde şehrimizin de bulunduğu ve on ilimizi etkileyen büyük bir deprem afeti yaşadık. Bu afetin ilk dakikalarından itibaren Ülkü Ocakları olarak tüm birimlerimizle beraber sahaya çıkarak hemşehrilerimizin yardımına koştuk. Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanlığı  olarak 2024 yılında da Liderimiz Sayın Devlet BAHÇELİ’ nin izinde, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın emrinde görevimize devam ederek, deprem dolayısı ile etkilenen tüm hemşehrilerimizin yanlarında olmaya, Genel Başkanımızın gösterdiği yolda, bizlere emanet ettiği Ülkü ışığımızı daha güçlü bir şekilde yakmaya bütün azim, iman ve itikatimiz ile devam edeceğiz.

Bu vesile ile; Türk ve İslam Aleminin ve Malatya’lı hemşerilerimin yeni yılını kutlar, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve afetlerin yaşanmadığı bir yıl dilerim" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN