Başkan Samanlı'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Mesut Samanlı, 30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda; "Tüm mezalime ve yurdumuzu bölmeye çalışanlara karşı dimdik ayaktayız. Hiç kimsenin cennet vatanımız üzerinde planlar yapmasına ve hayaller kurmasına izin vermeyecek; ömrümüzü bunun hayaline yeltenenlere karşı durarak geçireceğiz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun." diyen Başkan Samanlı'nın mesajının devamı şöyle;

TÜRK MİLLETİ ZAFERLERLE DOLU BİR TARİHE SAHİPTİR

" Bugün şanlı bir zaferin ardından geçen 100. yılı kutluyoruz. Tam yüzyıl önce tüm dünyaya, emsali ve muadili görülmemiş bir zafer gösterdik. Azdık; ama korkmadık, çoklar diye çekinmedik. Çarıksız ayakla, boş mideyle; ama sonsuz bir inançla zaferden zafere koştuk. Yok etmek isteyenlere inat hep var olduk; mahşere değin de var olmaya ve dünyaya nizam vermeye devam edeceğiz.

Ne mutlu bizlere ki; yurt tuttuğumuz bu topraklarda, ay yıldızlı sancağımızın gölgesinde yaşamak ile şereflendirildik. Bu uğurda can verdik, kan döktük; ama tek bir karış toprağımızı kimselere vermeyeceğimizi bir kez daha kanıtladık. Gerek dokuz yüzyılı aşkın bir süre evvelinde kazandığımız Malazgirt Zaferi’nde gerekse yüzyıl önceki Büyük Taarruz’da Türk’ün yenilmez olduğu gerçeğini tarihe altın harflerle yazdık. Biliyoruz ki; Türk Milleti, zaferlerle dolu bir tarihe sahiptir.

Türk Milleti durdurulamaz. Durdurmaya çalışanların akıbeti berbat oldu, olmaya da devam edecek. Bizler, atalarımızın kanını taşıyor ve bu vatan için serden geçiyoruz. Meydanı Türk ve Müslüman düşmanlarına bırakmamızı bekleyenler, mahşer gününe kadar umutsuzca beklemek zorunda kalacaklar.

Tüm mezalime ve yurdumuzu bölmeye çalışanlara karşı dimdik ayaktayız. Hiç kimsenin cennet vatanımız üzerinde planlar yapmasına ve hayaller kurmasına izin vermeyecek; ömrümüzü bunun hayaline yeltenenlere karşı durarak geçireceğiz.

Kıymetli Hemşehrilerim; Vatan toprağımız ilelebet Türk Milleti'nin ayak sesleriyle dolsun. Bu ülkenin birbirinden kıymetli her bir evladı her daim zaferlerle coşsun, 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN