Başkan Özkan'dan Yeni Yıl Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

BAŞKAN ÖZKAN’DAN YENİ YIL MESAJI 
Darende Belediye Başkanı İsa Özkan, Kıymetli hemşerilerim;
Her birimizde acı, tatlı izler bırakan bir yılı daha geride bırakıyoruz. Toplumsal açıdan baktığımızda 2023 yılı, oldukça zor bir yıl oldu. Bildiğiniz üzere, senenin daha ilk başında çok büyük ve çok acı bir deprem felaketiyle sarsıldık.

Kahramanmaraş merkezli deprem, pek çok ilimizde yıkıma sebep olurken, binlerce vatandaşımızı da  sevdiklerinden ve hayallerinden kopardı. Deprem afetinin ilk anından itibaren bizlere destek veren başta Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a , devletimize, iş insanlarımıza ve tüm hemşerilerime bir kez daha gönülden  teşekkür ediyorum. Kaybettiğimiz vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, geride kalanlara sabır ve devam edebilme gücü diliyorum.


Savaşlar bu yıl da insanlığımıza bir darbe daha vurdu. Özellikle  Gazze’de masum siviller iki ateş arasında kaldı, çok canlar yandı… Ülkemizde de yılın son günlerinde şehit verdiğimiz yiğitlerimiz ve nice şehitlerimize yandı yüreğimiz; tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve milletimize baş sağlığı diliyorum.Bunların yanı sıra 2023 yılı Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 100. yılı olması  nedeniyle çok özel ve çok anlamlı bir yıl oldu. 


Şimdi yeni bir yılın arifesindeyiz. Hiç vazgeçmeden, pes etmeden yine umutlarımızı, dileklerimizi geçiriyoruz gönlümüzden. Ben de 2024 yılının, ilçemiz, kentimiz, ülkemiz ve dünya için güzellikler getirmesini; savaşlardan, kavgalardan,  şiddetten uzak, barış ve kardeşlik dolu, sağlıklı ve mutlu bir yılı hep birlikte  yaşayabilmemizi diliyor, nice güzel yıllara ulaşabilmeyi temenni ediyorum. 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN