Başkan Maskar, Yerelden Genele Güçlü Akçadağ İçin

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Başta Akçadağ ilçesinde ve Malatya Genelinde yaptığı çalışmalarla Doğu Anadolu Bölgesinde örnek gösterilen Sivil Toplum Kuruluşlarından Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi hemşerilerine destek olmaya devam ediyor.

        Genel Başkan Murat Maskar ve Yönetim kurulunun büyük gayretleriyle önemli çalışmalara devasa projelerle imza atan Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkezi özellikle Pandemi  döneminde yaptığı yardımlar ve tıbbi malzemelerin ulaştırılmasıyla gündeme gelmişti.


         6 Şubat’ta meydana gelen asrın felaketi depremlerde ise ilk saatlerden itibaren sahada olan Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkan Murat Maskar ve Yönetim Kurulu büyük yıkım yaşayan Akçadağ’da yaraların sarılması adına başta Kurtarma çalışmaları, akabinde temel ihtiyaç ve barınma sorunlarıyla Akçadağlı hemşerilerinin ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.
 
       Kar, Kış, Yağmur, Çamur, Sıcak demeden Akçadağ ve Malatya’daki hemşerilerine ulaşan Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar 2 tane ilçe şubesiyle çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 

       Yeşilyurt ve Akçadağ şubesinin aktif çalışmalarıyla da İhtiyaç sahibi olan hemşerilerine daha fazla yardımcı oldukları görülen AKÇADAĞDER de Gıda ve temizlik malzemeleri yanında su dağıtımına da aralıksız devam ediyorlar. 

AKÇADAĞ HAK ETTİĞİ KONUMA GELECEK

      Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar” Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Merkez olarak tek hedefimiz Akçadağ İlçemizi geleceğe yatırımlarla, her alanda daha ileri refah seviyesine taşımak, hemşerilerimize Aile bütçelerine katkı sunmak, sorun ve sıkıntılarını çözmektir.

        Şimdiye kadar Malatya’nın en fazla nüfusuna sahip Akçadağ hep hak ettiği değeri alamadı. Burada sağlıktan, Eğitime, Sosyal hayattan, ilçenin gelişmesine kadar hep geriye atıldı. Bunlara dur demek için Akçadağlı hemşerilerimizin sesi olmak için artık yeter diyerek önce ilçede birlik beraberliği sağladık, şimdi ise ben değil biz anlayışıyla kimsenin arka bahçesi olmadığını kanıtladık.

YERELDEN GENELE GÜÇLÜ AKÇADAĞ İÇİN

          Az zamanda birlikte hareket ederek çok güzel işleri başarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. AKÇADAĞDER’e kurumsal bir kimlik kazandırdık. Burası birilerinin at koşturamayacağı kadar büyük ve özel olduğunu gösterdik. 6 Şubattaki depremde hemşerilerimizin daima yanında olduk. Bir an olsun onların yanlarından ayrılmadık. Birileri gibi dışarılarda gezip caka satmadık. Alanlarda hemşerilerimize ne kadar fayfalı olabiliriz diyerek çalıştık. 

        Sözde değil özde Akçadağlı nasıl olunur herkes gördü. Önümüzde güzel bir süreç var. Bundan sonra yine birlik ve beraberlik içerisinde ben değil biz anlayışıyla Akçadağ’a ve hemşerilerimize yönetim kurulumuzla birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. 

        2 tane ilçemizde güçlü kadrolarla şubelerimiz çalışmalarına devam ediyorlar. İnanmak başarmanın yarısıdır. Akçadağ’ı hep birlikte ayağa kaldıracağız. “

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN