Başkan Maskar, Makamlar Sorunları Çözme Yeridir

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

        Akçadağ Dayanışma Derneği Genel Başkanı Murat Maskar” en hayırlı iş İnsanlara yapılan hizmettir” dedi.

        Malatya’nın önemli ve aktif sivil toplum kuruluşlarından Akçadağ Dayanışma Derneği çalışmalarıyla büyük takdir almaya devam ediyor. Genel Başkan Murat Maskar beraberinde Genel Sekreter Tuğba Farımaz ile birlikte Akçada İlçesinde Gürkaynak Mahalesinde mahalle sakinlerliyle buluştu.


         Gezi ve ziyaretler kapsamında her hafta birkaç mahalleye giderek mahalle halkıyla buluşan, sorun ve sıkıntılar iile dilek ve istekleri birinci ağızdan dinleyerek sorunlarına çözümü noktasında katkı sunan AKÇADAĞDER Genel Başkanı Murat Maskar” Makamlar geçicidir ama yapılan hizmetler kalıcıdır, bu vesileyle Makamlar oturma yeri değil millete hizmet etme yerleridir” dedi.

AKÇADAĞ HALKI  HİZMET YAPANI ASLA UNUTMAZ

        Mahalle ziyaretlerine büyük önem verdiklerini belirterek Hemşerilerimizle buluşuyor programıyla köy, mahalle ve mezra demeden Akçadağlıların olduğu her yere giderek ziyarette bulunan AKÇADAĞDER Genel Başkanı Murat Maskar” göreve geldiğimizden beri tek düşüncemiz ortak paydamız olan Akçadağ ilçemizin kalkınmasına ve Hemşerilerimizin sorun ve sıkıntılarına çözümünde katkı sunmaktı.

        Allah’a çok şükür geldiğimiz günden beri Hemşerilerimizin desteğiyle Birlik ve beraberliği sağladık, İlçemizin gelişmesine büyümesine katkı sunacak tüm güzel işlerin içerisinde olduk. Yaptığımız projelerle İlçemizde hemşerilerimizin yanında olduk. İlçemizin sıkıntılarını kamuoyunda seslendirdik, gerekli yerlere müracaatlarla sorunların çözümünü sağladık. 

        Kuruluşunu gerçekleştirdiğimiz Akçadağ ve Yeşilyurt ilçe şubelerimizle hizmetlerimizi daha fazla yapmanın mutluluğunu yaşadık. Seçimle gelinen makamlar vebali olan makamlardır. Halka hizmet verme makamlarıdır. Hemşerilerinin sorunlarını çözme onlara yardımcı olma makamlarıdır. 

       Makamlar oturma, gün geçirme yerleri değildir. Bu nedenle oturmaya değil sahada hemşerilerimizin yanında hizmet etme gayretiyle “ Halka hizmet Hakka Hizmet düsturuyla” çalışıyoruz. 

         Aile ziyaretlerimize büyük önem veriyoruz. Akçadağder Ailesi olarak Gürkaynak mahallemizdeyiz. Mahallemizin sorunlarını Sayın Muhatımızdan dinledik. notlarımızı aldık. Büyüyen ve gelişen güçlü Akçadağ için herkes üzerine düşen görevi yapmak zorundadır. Bu vebaldir.  Bizleri bu Makama seçen hemşerilerimiz bizden hizmet bekliyorsa bu onların en doğal hakkıdır. Birlikte çalışıp birlikte başaracağız, Akçadağımızı hep birlikte ayağa kaldıracağız. Muhtarimiz Sayın İbrahim  Duman a misafir perverliginden dolayı teşekkür ederiz.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN