Başkan Kahveci'den YMS'ye Ziyaret

AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri, Yeni Malatyaspor Kulübü yeni başkanı Ahmet Yaman'ı ziyaret etti.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Yeni Malatyaspor Kulübü tesislerinde gerçekleştirilen ziyarete; AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ve yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı. Tek temennilerinin Yeni Malayaspor'un bir an önce şahlanarak eski günlerine dönmesi olduğunu dile getiren Başkan Basri Kahveci, bu minvalde yapılan çalışmalara destek vereceklerini ifade etti. Kahveci, "El birliğiyle takımımızı bir üst lige çıkaracağız." dedi.

Takımımızı Hak Ettiği Yerlere Taşıyacağız

Yeni Başkan Ahmet Yaman'a hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Kahveci; "Yeni Malatyaspor'umuzun yaşamış olduğu sıkıntı günlerinin ardından yapılan görev değişikliği, tüm hemşehrilerimizi heyecanlandırmış bulunmakta. Buna nazaran beklenti büyük. Bu beklentilerin karşılanması adına bizlerde elimizi taşın altına koymaya hazırız. Takımımız yaşamış bulunduğu karanlık günlerinin ardından, inşallah en kısa sürede kurtularak aydınlığa ulaşacaktır. Bizlerde siyasiler olarak, elimizden gelen gayret ve çabayı sarf edecek, takımımızı hak ettiği yerlere taşıyacağız. Bu süreçte başkan olarak seçilen Ahmet Yaman kardeşimize ve takımımıza olan desteğimizi sürdüreceğiz." ifadelerini kullandı.

Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Yaman ise ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek, İlçe Başkanı Basri Kahveci'ye teşekkür etti.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN