Başkan Dağ'dan Türk Polis Teşkilatının 178'ncı Yıl Dönümü Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Başkan Dağ, Polis Teşkilatımızla Gurur Duyuyoruz Dedi.

 Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, “Türkiye Cumhuriyeti devletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımızla gurur duyuyoruz.


Başkanı Zeki Dağ, “Gücünü halktan ve kanunlardan alan Türk polisi, görevini her zaman fedakârca yapmış, gerektiğinde canını hiçe sayarak ulvi görevlerini yerine getirmiş, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır ve kazanmaya devam ediyor. Vatan sevgisiyle gece gündüz demeden faaliyetlerini yürüten polislerimiz in bizim açımızdan ayrı yeri vardır.


178 yıllık köklü bir mazi ve teşkilat yapısına sahip Türk Polisi asayişin, huzurun, güvenliğin, hak ve özgürlüklerin korunması için fedakarca faaliyet gösteren gözde bir teşkilatımızdır.


Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Polis Haftası Nedeniyle görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimize Allahtan Rahmete ve Gazi Olan Polislerimize Allahtan şifalar diliyorum. Türk Polis Teşkilatının 178’ncı Yıl Dönümü Kutlu Olsun…

ZEKİ DAĞ
Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN