Başkan Dağ'dan Gazeteciler ve Basın Bayramı Kutlama Mesajı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Anadolu Basın Birliği Genel Başkan Vekili ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, 24 Temmuz Basın Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayınladı.

 Başkan Dağ,  Mesajını şöyle sürdürdü: 

Türk basınından sansürün kaldırılışının 115'inci yılında gerçek demokrasinin ayrılmaz parçası olan, halkın doğru haber alma hak ve özgürlüğünü sağlamak amacıyla emek veren ülkedeki ve kentteki tüm basın çalışanlarının bu anlamlı gününü kutladığını belirtti.

"Türk basınından sansürün kaldırılmasın ve gerçek demokrasinin ayrılmaz parçası olan, halkın doğru haber alma hak ve özgürlüğünü sağlamak amacıyla emek veren ülkedeki ve kentteki tüm basın çalışanlarının bu anlamlı gününü kutladığını belirtti.

Anadolu Basın Birliği Genel Başkanı ve Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ, Malatya'da yaşanan olaylardan ve gelişmelerden haber almamızı, yine kentimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkılar sağlayan yerel basınımızın, özveri içerisinde yerine getirmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm basın mensuplarımızın "24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını" kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN