Başkan Çolak, Yardımlarınızı İhtiyaç Sahiplerine Birlikte Ulaştıralım

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Başkan Çolak'tan Hayırseverlere Çağrı: İhtiyaç Sahiplerine Birlikte Ulaştıralım


       Malatya Dul ve Yetimler Kervanı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İhsan Çolak” Ramazan Ayında Yetimlerimin Yanındayız” dedi.

       Malatya'da yıllardır yardım işlerini düzenli, hakkaniyetli ve güvenilir bir şekilde yapmayı başaran ender sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Malatya Yetimler Kervanı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Ramazan Ayı öncesinde de dul ve yetim vatandaşların en büyük destekçisi konumunda.


       Hayırsever vatandaşlar tarafından yapılan bağış ve yardımları insan onuruna yaraşır şekilde düzenli, güvenli ve adil şekilde gerçek ihtiyaç sahibi dul ve yetimlere ulaştırmayı başaran Malatya Yetimler Kervanı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Perşembe günü başlayacak olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan Ayı öncesinde de yardım seferberliği başlatmış durumda. 

        Derin Haber’e konuşan Dernek Başkanı İhsan Çolak," Deprem afeti dolayısıyla bu Ramazan ayına buruk bir şekilde giriyoruz ancak yetim kardeşlerimizin her zamandakinden daha fazla desteğe ihtiyacı olduğun da farkındayız.

         Dernek olarak bağış yapılan kurbanlarının etlerini kıyma yaptırarak ihtiyaç sahibi yetimlerimizin evlerine, yaşadıkları noktalara ulaştırdık. Ramazan ayı boyunca da hayırsever kardeşlerimizin destekleri ile  yetim ve dul kardeşlerimize sıcak yemek ulaştırmak, ihtiyaçlarını giderme gayreti içerinde olacağız. 

        Yetim kardeşlerimizi bugüne kadar mağdur etmedik bundan sonra da onların yanında olacağız. Bu iş gönül işi biz de bu gönül işinde köprü vazifesi görüyoruz. Hayırsever vatandaşlarımızın desteğini de sizin aracılığınızla talep ediyoruz" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN