Başkan Çınar, Özsan Sanayi Sitesinde Temizlik Çalışmalarını İnceledi

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

         Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar” Yeşilyurt'umuzda temizlik ve hijyen çalışmalarımız aralıksız devam ediyor”

       Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar Çevre ve İnsan sağlığını koruyacak yatırımlarla ülke çapında Yeşilyurt Belediyesinin adını duyurmaya devam ederken, Yeşilyurt’u ise daha yaşanabilir bir çevre olması için Temizlik ekiplerine karış, Karış temizletmesi takdir almaya devam ediyor.


        Ekonomi çarklarının döndüğü önemli iş merkezlerinden Özsan Sanayi sitesindeki Temizlik ve hijyen çalışmalarını bizzat yerinde inceleyerek Belediye Temizlik ekipleriyle bir arya gelen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar” toplum ve insan sağlığını tehdit eden salgınlar ve farklı hastalıkların yayılmasını önlemek; insan, çevre ve doğa sağlığını koruyacak yatırımlar ve toplumda farkındalık yaratacak projelerle mümkündür” dedi.

          İlçemizin dört bir tarafından insan sağlığını tehdit edebilecek tüm unsurları ortadan kaldırmak adına büyük bir gayretle çalışıyoruz, çevre ve doğa sağlığını koruyacak tedbirlerimizi yoğunlaştırdık. Bu vesileyle Belediyemizin Temizlik İşleri Müdürlüğü personelleri Özsan Sanayi Sitesinde Temizlik ve Hijyen çalışmalarına başladı.

            Biz halkımızın ve Özsan Sanayi Sitesinde bulunan ekonomiye artı değer katan esnaflarımızın sağlıklı, refah, temiz ve güzel bir çevrede yaşaması ve çalışmaları adına ekiplerimiz temizlik ve hijyen çalışmalarına sabahın erken saatlerinden itibaren başladı.Yolların yıkanma işlemleri ve kenarlara atılan çöplerin toplanması ile haşareye karşı ilaçlamaları da yapıyoruz. 

          Yeşilyurt Belediyesi olarak İlçemizin her yerinde elimizden geleni yapıp, daha yaşanabilir, temiz bir çevre adına farklı yatırımları ilçemize kazandırmaktayız. Temizlik ve sokak sağlıklaştırmaları başta olmak üzere ödüllü sıfır atık projemizle de Yeşilyurtlu hemşerilerimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.”

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN