Başkan Alpaslan'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği, Genel Başkan Ayşe Alpaslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği, Genel Başkan Ayşe Alpaslan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı. Başkan Ayşe Alpaslan’ın Mesajı Şöyle:

Başkan Alpaslan,  29 Ekimin Türk milletinin şanlı tarihinde çok önemli bir dönüm noktası olduğunu belirtti. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı ve Cumhuriyetimizin 99.Kuruluş yıl dönümünü büyük bir onur ve gururla kutlamaktayız. Milletimizin birlik ve beraberliğinin en önemli tezahürü olan Cumhuriyet’in ilanı Türk milletinin, tarihte eşine ender rastlanan bir azim ve irade ile yapılan Kurtuluş Savaşı sonunda kazandığı, tarihindeki en büyük zaferidir.

Millet olarak hedefimiz, bugünlere nasıl gelindiğini unutmayarak, milli değerlerimize sahip çıkmak, ulusal bağımsızlık ve millet egemenliğine dayanan çağdaş, demokratik ve sosyal hukuk devleti anlayışını yaşatmaktır.

Vatanseverler Gençlik Eğitim Ve Kültür Derneği, Genel Başkan Ayşe Alpaslan, Bu duygu ve düşüncelerle başta Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimiz ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyorum dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN