Başkan Adayı Karakuş 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Nedeniyle Karanfil Dağıttı

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle Kent merkezinde ve Organize sanayi de fabrika ’da çalışan kadınların gününü kutlayarak karanfil dağıttı.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Malatya il Başkanı Barış Yıldız ve CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş, Kadın Kolları katıldı.

Kadınlarımız bizim için kıymetli ve değerli olduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi CHP Battalgazi Belediye Başkan Adayı Ali Karakuş  “8 Mart Dünya Kadınlar günü kutluyoruz.  Şehit annelerimizin, Depremzede annelerimizin ve tüm kadınlarımızın günü canı gönülden kutluyorum, seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz, Bu günde Organize sanayi bölgesinde fabrikayı ziyaret ederek çalışan emekçi kadınlarımızın günü kutluyoruz “emekçi Kadınlarımızın günü kutlu olsun.

Cumhuriyet Halk Partisi CHP Battalgazi Belediye Başkanı Adayı Ali Karakuş 31 Mart akşamı Battalgazi Belediyesi kazandığımız takdirde Kadınlarımızın yanında olan bir belediyecilik örneğini “ Türkiye’ye sergileyeceğiz” şeklinde konuştu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN