Başkan Adayı Alper Gürsoy, Anadolu Basın Birliği Derneğine Ziyaret

PAYLAŞ
Malatya Birlik Gazetesi - MALATYA BİRLİK GAZETESİ

CHP Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Alper Gürsoy, Anadolu Basın Birliği Derneğini Ziyaret Ederek, Yeşilyurt İçin Yeni Bir Başlangıç yapmak istiyoruz dedi. Gürsoy, “ Seçimlere az bir süre kaldı. Şunu belirtmekte fayda görüyorum ve Yapılacak bu seçimlerin Ülkemize ve Malatya’mıza hayırlı olsun dedi. Bizler Yeşilyurt İlçemize hizmet yapmak için aday olduk dedi.

Yaklaşık 1.5 -2 ay gibi zamanda Yeşilyurt’ta gezmedik yer bırakmadık. Her bir vatandaşımız değişim istiyor. Şunu belirtmek isterim ki, Esnafımızın yanında olacağız ve Sanayimizi güçlendireceğiz.  Esnafımızı güçlendirmek için esnaf güçlendirme fonunu mutlaka kuracağız. Bu fonla esnafımıza fatura desteği sağlayacağız. Sanayicilerimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda meslek kursları açarak Malatyalı gençleri istihdam alanında hazırlayacağız. “ dedi.

CHP Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Alper Gürsoy, “Belediye yönetiminde israfı bitireceğiz inşallah bereketi getireceğiz. Belediye kaynaklarımızı ranta ve küçük bir ayrıcalıklı gruba değil, tüm Malatyalı hemşerilerimize açacağız. Bununla birlikte alınan kararları, ihaleleri Malatyalılarla paylaşarak şeffaf belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Akabinde Malatya’mızı STK’larla, meslek odalarıyla, Kanaat Önderleriyle birlikte yöneteceğiz. “ ifadelerini kullandı.

Her kesime hizmet ulaştıracak yeni hizmetler kazandıracaklarını dile getiren Gürsoy, “ İlçemiz içerisinde İnternet ve çay, kahve ikramı sunan Gençlik merkezleri açacağız. Kadınların birlikte vakit geçirebilecekleri, birlikte üretecekleri kadın dinlenme merkezlerini hizmete sokacağız. Emeklilerimiz içinde kıraathaneleri ile yaşlılarımızın daha keyifli vakit geçirecek mekanlar açacağız.” Şeklinde konuştu.

Anadolu Basın Birliği Derneği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ,  CHP Yeşilyurt Belediye Başkan Adayı Alper Gürsoy, Başkanımızın bu ziyaretlerinden dolayı şahsım ve tüm arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum dedi.  Başkan Zeki Dağ, Seçim çalışmalarından Gürsoy Başkanımıza başarılar diliyorum. Başkan Dağ, 31 Mata Yapılacak seçimlerinin Ülkemize ve yine özelikle Malatya’mıza hayırlı olmasın diliyorum dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN